3. Тоскана: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Сан-Джиміньяно: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Італія Сан-Джиміньяно Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Donna Nobile Оцінка за відгуками: 7,9

“Дуже затишна, і комфортна квартира.“

• Appartamenti Il Criollo Оцінка за відгуками: 8,6

“сподобалося, що в номері була кухня, а також зручне розташування до центру, транспорту і супермаркету“

• villa oliveta Оцінка за відгуками: 8,6

“Нам все сподобалось. Нам даже дали номер,з додатковим ліжком для дитини. Все було чудово. Власник дуже чудова людина. Парковка є.“

• A La Casa Dei Potenti Оцінка за відгуками: 8,5

“Простора кімната в старому будинку в центрі історичного міста з гарною звукоізоляцією.“

• Il FEUDO Оцінка за відгуками: 8,6

“Гарний просторий номер. Красиві краєвиди з вікна. Вхід до центру старого міста зовсім поруч. Безкоштовна кава, як бонус“

• La Rocca Romantica

№31 з 36 готелів типу "ліжко і сніданок" та міні-готелів у місті Сан-Джиміньяно