Val D'Elsa Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel & Restaurant Casolare Le Terre Rosse Оцінка за відгуками: 9

“Готель знаходиться в красивому місці, чистий , дуже доброзичливий персонал , сніданок різноманітний , вечеря дуже сподобалось,у ресторані спробували надзвичайно смачне вино .“

• Casa Vacanze Rondini Blu Оцінка за відгуками: 10

“Дякую Стефано і Леонардо за неперевершену зустріч. Я подорожувала одна, і за декілька діб до моєї подорожі отримала запрошення на вечерю у сімейному колі. З вдячністю згадую вечерю, яку приготувала ця чудова родина. Дякую вам за вечір та за гарний настрій. Я почувала себе як вдома з друзями. Додатково хочу підкреслити неймовірну чистоту в номері та готелі. Ще раз дуже вам дякую! Обовязково повернемось всією родиною!“

• Casa alle Monache Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування! Уютно та чисто! Є все необхідне для відпочинку!“

• Le Mimose B&B Оцінка за відгуками: 9

“Сподобалась природа, місце розташування, ввічлива господиня.“

• Le Mimose B&B Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірний краєвид. Обовʼязково повернемося, щоб ще раз зранку прогулятися виноградниками, випити капучіно на балконі і милуватися тосканськими краєвидами. Ліжко комфортне, господарі приємні, сніданок нормальний, ціна дуже помірна. Будинок знаходиться за містом, ми були на машині, було легко добратися.“

• Le Mimose B&B Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітні господарі в готелі у старовинному стилі, усе затишно та по-домашньому, чистота та смачний сніданок“

• Mommialla Оцінка за відгуками: 10

“Наша відпустка в цих апартаментах пройшла шикарно. Ми змогли поєднати мандри по Тоскана з яскравим відпочинком в Mommialla. Неймовірний басейн надав можливість зняти втому після спекотної подорожі по містечкам Тоскана. В нашому двоповерховому будиночку були всі зручності на кожному поверсі включаючи, навіть, кухню. Кожний будиночок мав своє паті з великою парасолю і зоною відпочинку.“

30 найкращих готелів в регіоні Val D'Elsa