Val D'Elsa Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Agriturismo Tenuta Cantagallo Оцінка за відгуками: 9

“Чудове місце, дуже атмосферне, вид з вікна просто супер, апартаменти були чисті, нам сподобалось😊“

• Agriturismo Girasole Оцінка за відгуками: 10

“Прекрасний фермерський будинок з величезною територією, на якій облаштовано басейн, тенісний корт, стіл для пінг-понгу та площадка для гри в петанг. Хоч ми і були не в сезон, природа навколо була дуже гарною, навколо квітли дерева та співали пташки. Ми пошкодували, що не запланували хоча б день перебування в будинку. Господарі пригостили смачнючою домашньою оливковою олією та прекрасним вином, що вони виготовляють. Дуже гостинні люди! Садиба знаходиться досить зручно для подорожей по Тоскані.“

• Casa il Castello Оцінка за відгуками: 8

“Помешкання дає можливість поринути в старовину, відчути, як жили раніше. В кімнаті старі меблі, картини. Ліжко зручне, велике. Є своя кухня з газовою плитою. Нормальний душ і туалет з біде. Вікна моєї кімнати виходили на міську площу, а одразу біля вікна на башті годинник починає дзвонити з сьомої ранку, дуже гучно )“

• Agriturismo la Vigna Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося все. Фотки відповідають дійсності. Ми добре провели час та відвідали чудовий Сан-Джиміньяно.“

• Agriturismo La Moraia Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарна автентична вілла, з дуже приємними апартаментами, яке занурює тебе в сільську атмосферу, з гарним видом на виноградники, поля та сходом сонця. Гарна територія, в дуже спокійному і тихому місці, на території є басейн, гамак, місце для барбекю. Дуже гарний господар, дуже привітний і приємний, розповідають про місцевість, що краще відвідати, і пригостили смачним місцевим вином, і є таке відчуття, що ти гостюєш у друзів)“

• Il Loggiato di Lorena Оцінка за відгуками: 7

“Атмосфера. Є посудомийка, кавова машина. Ліжко з балдахіном. Хороший фен.“

• IL PRUNELLO - una casa tra le Torri Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чудова квартира. Господиня Ілларія потурбувалась навіть про те, щоб був мінімальний набір продуктів на час приїзду. У домі було багато техніки, а головне праска, щоб усі ваші наряди для відпочинку виглядали неперевершенно. Квартира дуже чиста і зручна. Трошки може бути шумно та жарко, але це центр туристичного міста у історічній будівлі — логічно, що кондиціонер та шумоізоляція у цьому випадку мало можливі. Мій відпочинок це ніяк не зіпсувало. Окреме дякую за чудову подбірку книжок про Тоскану та маленькі деталі декору. На жаль, під час мого перебування одна із тарілок на стіні впала через протяг вітру — Ілларія запевнила, що це не проблема і таке трапляється, за що їй велике дякую! Також не забудьте записати ваші привітання у червоному записнику наступним гостям. Я дуже давно мріяла побувати у Сан-Джіміньяно і завдяки квартирі Ілларії справді вийшло насолодитися тосканою у повній мірі. Дуже не хотілось покидати Сан-Джиміньяно. Сподіваюсь, що це не останній мій візит, але якщо останній, то спогади про нього назавжди приємні!“

• CASA AL VENTO Оцінка за відгуками: 9

“Краєвиди просто супер. Відносна тиша, але вдалеку все ж трасса і абсолютної тиші немає. Чисто.“

• CASA PERA Оцінка за відгуками: 10

“Будинок розташований на пагорбі, звідки відкривається дуже гарний вид. Є все необхідне для побуту. Є басейн. До будинку веде асфальтована вузька дорога серпантином, звідки видно оливкові дерева і виноградники“

• Agriturismo I due Falcetti Оцінка за відгуками: 10

“Дуже круте та атмосферне місце Нам дуже сподобалося“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Val D'Elsa

на основі 58 382 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com