2. Olaszország hotelértékelések
  3. Szardínia hotelértékelések
  4. Budoni hotelértékelések
Olaszország Budoni Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Pedra Niedda Értékelési pontszám: 8,5

„Autóval könnyen megközelíthető, közvetlenül a kis házikó előtt lehet parkolni. A hotel étterme fantasztikus, finomak és bőségesek voltak a reggelik. Vacsorára pedig finomabbnál-finomabb ételek közül lehet választani. Jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudjuk!”

• SECRET VILLAGE Budoni Értékelési pontszám: 7,5

„Jó az elhelyezése a szállodának. Mivel én glutén- és tej allergiás vagyok, ezt a szállodának előre jeleztem. Kérésemre minden nap friss szeletelt kenyeret, croissant és egy kis vegyes péksüteményes teli kosarat is kaptam. Voltak alternatív növényi tejek is. A pincérek rendkívül segítőkészek voltak. Külön kérésre a különböző pastakat elkészítették gluténmentes tésztával is. Ez hasonló bajokkal küzdő személyeknek egy csoda! Ami meg nagyon jó benyomást keltett már az első éjszaka, hogy mivel nem tudott a gépünk csak nagy késéssel leszállni, így hajnali 1 órára értünk a szállásra. Emiatt nem tudtunk vacsorázni, ezért egy szépen és bőségesen megterített asztallal, késői vacsorával vártak minket. Itt is ügyeltek arra hogy nekem mentes ételeket találjanak. Az ételek izletesek voltak és bőven volt mindenből. A törölközőket naponta cserélték. Ár-érték arányban is nagyon jó, csak ajánlani tudom!”

• SECRET VILLAGE Budoni Értékelési pontszám: 7,5

„Tökéletes helyszín a pihenésre. Kellemes, tiszta a szoba, nagy belmagassággal, segítőkész a személyzet és nagyon magas minőségű az étkezés!”

Budoni 5 legjobb szállodája

4 054 Booking.comos hotelértékelés alapján