2. Olaszország hotelértékelések
  3. Veneto hotelértékelések
  4. Casale sul Sile hotelértékelések
Olaszország Casale sul Sile Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• B&B A Un Passo Da Értékelési pontszám: 9,4

„Nagyon kedves fogadtatás. Alsó szint kialakitása szuper. Felszerelés is nagyon korrekt. Közel van Velencéhez. A szállástól egy utcára van egy pizzázó ami nagyon finom. Minden nagyon tetszett.”

• B&B A Un Passo Da Értékelési pontszám: 9,4

„Szuper szállás, remek ár-érték arány, nagyon kedves és segítőkész házigazdák!!”

• B&B A Un Passo Da Értékelési pontszám: 9,4

„Nagyon ötletesen van megoldva, hogy a költségeket hogyan tudják alacsonyan tartani, mégis minden rendben legyen. Nagyon jó hely ár érték arányban, ráadásul Velencétől 15 percre.”

• Agriturismo Porcaloca Értékelési pontszám: 9,4

„A szállás nagyon jól felszerelt és rendkívüli tisztaság jellemzi. A tisztaságon kivül a nagyfokú odafigyelés jellemzi a vendéglátokat. A reggeli nagyon változatos volt , és gluténmentes reggelit is tudnak felszolgálni. A péntek esti vacsora pedig egy hatalmas meglepetés volt, a tálalás, a különböző fogások ( előétel, rizottó, tészta, húsos főfogás, bor, grappa, üdítő) mind a gazdaságból származott és ár érték arányban felülmúlhatatlan volt. ( 30-36Euro). Mindenkinek tudom ajánlani aki Velencéhez közel szeretne jó ár-érték arányú szállást találni. Mi biztosan megyünk még , mert nagyon jól éreztük magunkat.”

Casale sul Sile 5 legjobb szállodája

1 056 Booking.comos hotelértékelés alapján