3. Ломбардія: відгуки про готелі
  4. Cremia: відгуки про готелі
Італія Cremia Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Casa Olea Hotel Оцінка за відгуками: 9,4

“Дуже гарне та затишне місце з історією, привітний персонал, смачний сніданок.“

• Casa Olea Hotel Оцінка за відгуками: 9,4

“Атмосфера дуже крута. Сучасний інтерʼєр в старовинних традиціях:)“

• Appartamento Bellavista Оцінка за відгуками: 8,9

“Дуже гарний краєвид - дуже гарна, велика квартира. Є парко місце, є все необхідне на кухні, квартира не нова - але дуже в гарному стані, італійського стилю. Нам дуже сподобалося ❤️“

• Appartamento Bellavista Оцінка за відгуками: 8,9

“Гарний краєвид, великі апартаменти в італійському стилі , дуже автентично. В помешканні є все що потрібно, для самостійного приготування їжі. Багато посуди та різних девайсів.“

• Casa Olea Hotel Оцінка за відгуками: 9,4

“Неймовірно гарний готель, з чудовим видом на озеро Комо з номеру. В готелі є паркінг, що дуже зручно. Також на території є басейн. Сніданок дуже смачний і вишуканий, гарна подача і обсулуговування. Номер дуже стильний зі свіжим ремонтом. Ліжко з чудовим матрасом і подушки теж дуже зручні. І найголовніше що в номері дозволено проживати з домашніми улюбленцями.“

• Azalea di Gigliola Ziello - "Casa Alice" Оцінка за відгуками: 9,5

“Були всі принади для комфортного проживання: пральна машина, порошок для неї, всі кухонні приладдя, кавоварка і кава, продуктові подарунки від господині, навіть пляшка вина. Господарка привітна до сімей з собаками, ми шукали саме такий варіант. Дуже сподобалось, що ми вперше там, а господарка приготувала для нас інформацію про можливі екскурсії“

15 найкращих готелів - Cremia