3. Фріулі-Венеція-Джулія: відгуки про готелі
  4. Горіція: відгуки про готелі
Італія Горіція Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Urban Homy Gorizia Оцінка за відгуками: 8,2

“' ічастота і порядок але спарені номери більше підходять або для компанії або для великої родини якім потрібно дві окремі спальні і щоб бути разом а так є усе для комфорту у тому числі кухня і усе для кухні“

• Best Western Gorizia Palace Оцінка за відгуками: 8,7

“,Гарний отель у центрі міста, привітний персонал,е можливість проживання с тваринами,парк в 5 хвилинах для прогулянок.В піший доступності магазини,кафе, піцерії.Все сподобалось“

• Alloggio Liberty Оцінка за відгуками: 8,4

“Все дуже сподобалось! Кімната чиста, все необхідне є, господар подзвонив і розповів як потрапити в апартаменти без нього, це для мене супер коли самостійно можна заїхати та виїхати. Дуже раджу!“

• Grand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo Оцінка за відгуками: 8,5

“Місце розташування а центрі міста Співвідношення між ціною і якістю Сніданок був добрим“

• A casa di Bruna Оцінка за відгуками: 9,3

“Дуже приємне місце. Дуже зручні ліжко і подушки. Привітна адміністратор, яка зробила нам настрій на всю подорож. З радістю повернемося знову“

• Gorizia Inn Оцінка за відгуками: 9,4

“Власник дуже відзивчивий, номер чудовий все дуже чисто та уютно . Рекомендую однозначно“

• Alloggio Silva Оцінка за відгуками: 8,7

“Дуже добре помешкання.Чисто і зручно. Приємні господарі.“

• Klanjscek Wine&Stay Оцінка за відгуками: 9,4

“Надзвичайно привітній персонал, смачний сніданок та неординарний інтер'єр!“

• Klanjscek Wine&Stay Оцінка за відгуками: 9,4

“Вигляд чудовий. Їжа в ресторані прекрасна. Вина добрі ☀️“

• Piuma apartment Оцінка за відгуками: 9,8

“Dean дуже ввічливий та гостинний. Ми мандрували з двома тваринами та Dean навіть приготував для них лежак, миски та частування, це було дуже мило. Квартира простора, є все потрібне, дуже чисто. Ми зупинилися тільки на одну ніч, але думаю це було б непоганим варіантом і на тривалий час. Поруч із будинком є ​​гарний парк та річка.“

25 найкращих готелів - Горіція