3. Емілія-Романья: відгуки про готелі
  4. Лідо-ді-Спіна: відгуки про готелі
Італія Лідо-ді-Спіна Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Spina Family Camping Village Оцінка за відгуками: 7,7

“Все сподобалось гарно і затишно. Для відпочинку з сім'єю саме то)“

• Spina Family Camping Village Оцінка за відгуками: 7,7

“Велика і гарна територія,до моря возить поїзд.Є розваги для дітей,велосипеди на прокат.В будиночку було чисто.“

• Spina Family Camping Village Оцінка за відгуками: 7,7

“Велика територія кемпінгу. Є басейн для дітей, гірки. Будиночки маленькі, але чисті, вода гаряча постійно є.“

• Spina Family Camping Village Оцінка за відгуками: 7,7

“Привітний персонал, ситні сніданки та активності для дітей. Чисте повітря і зручне пересування на авто. Велика та цікава територія“

• Spina Family Camping Village Оцінка за відгуками: 7,7

“Чудове місце! Ми проживали сім'єю у шале,розташованому у кедровому лісі. На території комплексу є все необхідне:4 басейни,магазин,кафе,дитячий та спортивні майданчики. Брали велосипеди на прокат. Дуже сподобалась аква-зумба та аква-фітнес під керівництвом Наталії з України. Рекомендую :)“

• Spina Family Camping Village Оцінка за відгуками: 7,7

“1. УВАЖНИЙ ПЕРСОНАЛ, СМАЧНІ СНІДАНКИ, ГАРНА ІНФРАСТРУКТУРА ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ З МАЛЕЕНЬКИМИ ДІТЬМИ 2. Гарна природа, близько до моря 3. Живі фламінго у дикій природі!“

• Spina Family Camping Village Оцінка за відгуками: 7,7

“Дуже сподобались басейни. Особливо в захваті діти. Все добре продумано. Дитячий басейн дуже цікавий, з різними фонтанами, фігурками. Було дуже весело. Також басейн з гірками і джакузі це просто любов. Супер 👍. Як міні аквапарк. Персонал привітний. Біля кожного басейну рятівники, завжди уважно стежать, роблять зауваження якщо потрібно. Сподобався ресторан, піцерія, кафе, мінімаркет на території. Дуже зручно. До моря їздить потяг, що дуже важливо для відпочинку з дітьми. Одним словом - все супер сподобалося. Хочеться повернутися туди знову.“

• Bungalow Logonovo Оцінка за відгуками: 6,9

“По-перше, завжди тепле море, пляж вбирають щоранку. Неймовірна краса природи Пляж огромезний, є де відпочити, щоб не заважати іншим. На пляжі є рятівники. По-друге, гарні бунгало, все є для приготування їжі, навіть пральна машина є, на вікнах є сітки від комах. Зручно, що вода гріється газовою колоною, не треба боятися, чи вистачить гарячої води. По-третє, люди навкруги позитивні, з першої зустрічі придивляються трохи, але з другої ти вже найдорожчий гість.“

20 найкращих готелів - Лідо-ді-Спіна