2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Lombardy - hodnotenia hotelov
  4. Lovere - hodnotenia hotelov
Taliansko Lovere Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Ostello Del Porto Priemerné hodnotenie: 8,5

„dobré miesto, cca 12 - 15 minút do centra, skvelý personál, príjemná atmosféra, terasa s výhľadom na Lago di Iseo“

• La Casa di Paola Priemerné hodnotenie: 8,2

„Výborná lokalita, pár minút od autobusovej zastávky a jazera. Izba so súkromnou kúpeľňou, všade bolo čisto. Milý personál. Boli sme spokojní, toto ubytovanie odporúčame.“

• La Casa di Paola Priemerné hodnotenie: 8,2

„apartmán bol priestranný, lokalita bola veľmi dobrá, kúsok od centra“

• Feel at Home - CASA LA POSTA Priemerné hodnotenie: 8,5

„S ubytovaním sme boli spokojní. Veľmi dobrá lokalita hneď nad historickým centrom mesta, blízko jazera.“

• Continental Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Super poloha, velká izba, podzemne parkovisko“

• Blue Lake Priemerné hodnotenie: 9,6

„Páčilo sa nám všetko. Ubytovanie malo skvelú polohu na výlety autom po okolí. Mali sme možnosť parkovať pri dome, ale zároveň bola k dispozícii aj garáž par metrov od apartmánu. Byt je veľký, priestranný, má dve spálne a dve kúpeľne. Je mimoriadne dobre vybavený, nájdete tam práčku, sušiak na prádlo aj žehličku. Nechýbajú ani drobné základné potraviny ako káva, čaj, olej, soľ, korenie, dokonca aj prostriedok na pranie. Terasa nad jazerom s úžasným výhľadom. V dome na prízemí je reštaurácia, kde skvelo varia. Z bytu sa dostanete popri jazere k supermarketu a reštauráciám, všetko je blízko. Hostiteľka bola veľmi milá, nápomocná, v chladničke nás čakal aj darček na privítanie. Hocikedy sa sem vrátime, boli sme veľmi spokojné.“

• Continental Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita skvelé, kúsok do prístavu a kúsok do centra. Raňajky skvelé. Vyšli nám v ústrety, keď sme sa chceli presťahovať, lebo izba nemala balkón. Izby pre 4 osoby nemajú balkón, ale ponúkli nám balkón na našej chodbe, kt. nikomu nepatril a to bolo skvelé sa pozerať na jazero.“

• Ml rooms Priemerné hodnotenie: 9,2

„Pekne, ciste prakticky v centre, super“

Lovere: 20 najlepších hotelov