3. Кампанія: відгуки про готелі
  4. П'яно-ді-Сорренто: відгуки про готелі
Італія П'яно-ді-Сорренто Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Albatros Оцінка за відгуками: 7,3

“Дуже зручне розташування. Приємний, контактний персонал готелю. Смачні сніданки. Чистота номера, кожного дня прибирання. Чистий басейн. Близько до пляжу та магазинів і кафе зі смачною піцою на дровах.“

• Sisters Hostel Оцінка за відгуками: 8,4

“Гарний великий номер з балконом. 3 ліжка у номері і всі були різні. Ми зайняли 2. Моє ліжко мені підійшло. Але тільки 1 з 3 дійсно мені сподобалось. Чайник в номері не було. Тихо у номері. Тілько якщо хтось у садку затримався ввечері, чи рано п'є каву, чутно голоси чи тиху музику. Уважний персонал. Смачний завтрак, як у приміщенні так і у садочку. Багато страв і фруктів. Не далеко від пляжу, затишний пляж, їде ліфт. Інший пляж - це прогулянка і більш активний. Гарне співвідношення ціна /якість номерів отелю. Можливість прогулянки впродовж високого узбережжя. Краєвид чудовий. Сорренто можливо дістатися даже пішки, чи залізничним транспортом, таксі..вони іноді не дуже правильно везуть з Сорренто і буде дорожче ціна ..від 20 до 40 евро 1 поїздка. Амалфі можливо дістатись морем чи автобусом чи таксі. Гарні враження. Дякую за гостинність!“

5 найкращих готелів - П'яно-ді-Сорренто