2. Taliansko - hodnotenia hotelov
Taliansko San Mauro a Mare Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Rosalba Priemerné hodnotenie: 7,1

„Hotel bol blízko pláže“

• Hotel Capitol Priemerné hodnotenie: 7,5

„Milý personál, výborná kuchyňa, bazén, bicykle, blízko k moru.“

• Hotel Venezia Beach Priemerné hodnotenie: 8,7

„Milý majitel,vždy sa pýtal či sme spokojní,či nám niečo nechýba.Pri príchode nám ponúkol kávu,vodu.Izba čistá ,čisté uteráky.Bohaté raňajky.Večera bola výborná.Plážový servis zabezpečený v druhom rade od mora ,super.Odchádzali sme skoro ráno a pripravili nám bohatý balíček stravy na cestu s ovocím,vodou.Ubytovať sa v tomto hoteli odporúčam,príjemná rodinná atmosféra.Ešte raz ďakujeme,bolo to príjemné“

• Hotel Danubio Priemerné hodnotenie: 8,3

„Celkom chutné raňajky, aj keď chýbala zelenina, miesto na sedenie vo vnútri, alebo vonku podľa chuti. Spoločnosť pri raňajkách robí psík majiteľov :-) Veľké parkovisko hneď za hotelom s čiastočne zastrešenými státiami (len trošku prašné, s nespevneným povrchom). Po objavení problému s klimatizáciou a sprchou nám bez problému vymenili izbu. Tiché letovisko s prevážne "domácimi" turistami, minimum hlučných cudzincov. Nad morom a mestečkom sme párkrát mali bezplatnú leteckú šou Frecce Tricolori, ktorí tam trénovali z neďalekej základne :-) Z balkóna čiastočný výhľad na more. Po východe slnka pri rannom odlive možno vidieť domácich zbierať v mori mušle na obed. Pláže a pobrežie čistili každé ráno. Cca 2 km od hotela je veľké nákupné centrum.“

San Mauro a Mare: 5 najlepších hotelov