3. Ломбардія: відгуки про готелі
  4. Сесто-Сан-Джованні: відгуки про готелі
Італія Сесто-Сан-Джованні Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Europa Оцінка за відгуками: 7

“Привітні люди, смачний сніданок, приємна і легка атмосфера. Не шумно вночі.“

• BB Hotels Smarthotel Re Milano Nord Оцінка за відгуками: 8,4

“Готель сподобався зручністю, розміром номерів для трьох людей, роботою персоналу. Із дрібниць можна виділяти те, що ти маєш Smart tv, щоб глянути свій YouTube. Так, тут немає кухні, але до цього можна бути готовими. Також він був розташований від 15 хвилин до метро в хорошому районі, загалом це зручно.“

“Класна локація. Чисті номери, щоденне прибирання. Привітний персонал“

• Hotel Nuovo Rondò Оцінка за відгуками: 7,6

“Нормальний номер, чисто, тихо. Нам сподобалось, що в кімнаті включили отоплення до нашого прибуття. Це було приємно зайти в теплий номер після того , як ми змерзли на дворі. Прсонал був дуже приємний та постійно був на звʼязку.“

• Abacus Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Зручне розташування,басейн та сауна,гарний сніданок“

• B&B Hotel Milano Sesto Marelli Оцінка за відгуками: 8,1

“Розташування, чистота, сучасність, сніданок, персонал.“

“Обслуговування“

• BB Hotels Smarthotel Re Milano Nord Оцінка за відгуками: 8,4

“Готель досить хороший, чистий, дуже зручні ліжка та подушки, чиста постіль. Трохи біля дороги, але при закритих вікнах було дуже тихо в номері. Є кондиціонер.Є паркування в дворі готелю або на підземній парковці.“

• iH Hotels Milano St. John Оцінка за відгуками: 7,3

“Персонал привітний ввічливий і готовий допомогти, кімната чиста, простора, з наявністю усіх необхідних речей для відпочинку. Паркувальне місце для машини 10€ ніч додаткова плата. Сніданок смачний, різноманітний.“

• Grand Hotel Barone Di Sassj Оцінка за відгуками: 7,4

“Дуже відмінне розташування,адже зовсім близько знаходиться багато транспорту і метро і автобус і електричка.Це дуже зручно.В готелі є своя парковка,ми були на авто і це також дуже добре.“

30 найкращих готелів - Сесто-Сан-Джованні