2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Trentino Alto Adige - hodnotenia hotelov
  4. Siusi - hodnotenia hotelov
Taliansko Siusi Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Villa Rier Priemerné hodnotenie: 8

„Áno raňajky chutili bolo si s čoho vybrať.“

• Hotel Profanter Priemerné hodnotenie: 8,2

„Skvelý personál, perfektné chutné raňajky, vykúrené maximálne čisté izby. Každodenná sauna v cene ubytovania, ranný rozvoz hotelovým mikrobusom na údolnu stanicu lanovky, skvelá a chutná večera“

• Garni Karlegger Priemerné hodnotenie: 8,6

„Vyborna poloha, chutne ranajky, kusok do mesta, na lanovku a na bus, dostali sme listky na bus na cely tyzden zadarmo.“

• Villa Rier Priemerné hodnotenie: 8

„Hotel je umiestnený v tichej oblasti s nádherným výhľadom. Komunikácia s majiteľom a celkovo personálom bola vynikajúca. Keďže som cestoval na motorke, ponúkli mi parkovanie motorky v súkromnej garáži. Hotel poskytuje výborne raňajky...ktoré som si doprial každý deň :-). Musím povedať, že som sa tu počas pobytu cítil výborne. Ďakujem veľmi pekne.“

• Hotel Enzian Genziana Priemerné hodnotenie: 8,3

„Lokalita bola skvelá. Miesto čarovné. Boli sme absolútne spokojní so všetkým a to sa nám nestáva až tak často. Určite sa vrátime.“

• La Paula Apartments & Suites Priemerné hodnotenie: 9,5

„Výborný vyber, ochota pripraviť omeletu …, káva výbornej chuti, čerstvé ovocie a koláče.“

• La Paula Apartments & Suites Priemerné hodnotenie: 9,5

„Ubytovanie bolo úžasne, od izby, kuchyne až po personál.“

• Garni Hauenstein Priemerné hodnotenie: 8,9

„Milý a ústretový pán domáci. Výborná dostupnosť k nástupnému bodu do strediska Seiser Alm/ Alpe di Siusi. Malebná lokalita v dedine Seis Am Schlern s krásnymi výhľadmi. Veľmi chutné raňajky. Ubytovanie môžem len a len odporúčať. G R A Z I E M I L L E!“

Siusi: 30 najlepších hotelov