2. Olaszország hotelértékelések
Olaszország Sori Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

„Nagyon kedves szallasadok!”

„Nagyon finom volt.”

• Casa Batty Értékelési pontszám: 9,2

„Nagyon bájos apartman, az olasz életérzést, vidámságot, lazaságot tükrözi. Tökéletesen felszerelt, maximális kényelem és tisztaság, szuperlatívuszokkal tudom jellemezni. Parkolás megoldott! 😊”

• Looky Hotel Értékelési pontszám: 8,5

„Mi átutazóban voltunk 2 motorral. Ha valaki ide érkezik, előtte alaposan nézze meg a térképet, mert a cím alapján a GPS nagyon messzire visz a hoteltől. Szerencsére észrevettük a parkolójának a tábláját, így viszonylag könnyen megtaláltuk. (csak azért, mert rossz irányból mentünk - ha a tervezett útvonalon megyünk, talán még ma is bolyongunk). Rettenetesen keskeny és kanyargós út vezet a szállóhoz. Ha valaki felverekedte magát, akkor viszont megéri, mert csodálatos a kilátás a tengerre. Igazából távol mindentől, éttermeket, nyüzsgést ne keressen senki. A szállodának van egy kis konyhája, ahol egyszerű és viszonylag kevés ételekből választhat az utazó. Az egyik csapattagunknak éppen születésnapja volt, egy rögtönzött köszöntésben is partner volt a személyzet. A parkolója nagyon jól kialakított, de nem őrzött (viszont legalább volt).”

• Polanesi Sea view Home Értékelési pontszám: 9,4

„Gyönyörű kilátás! Az apartman nagyon tiszta, teljesen felszerelt konyha és fürdőszoba. A szállásadó kedves és segítőkész. Parkolásra van lehetőség!”

• Oltre Mare Értékelési pontszám: 9,2

„Tágas, gyönyörű kilátással a tengerre.”

Sori 10 legjobb szállodája

1 839 Booking.comos hotelértékelés alapján