2. Olaszország hotelértékelések
  3. Trentio Alto Adige hotelértékelések
  4. Trento hotelértékelések
Olaszország Trento Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Grand Hotel Trento Értékelési pontszám: 8,8

„Finom , bőséges, friss reggelivel vártak. Mindenben felülmúlta várakozásunkat!”

• Hi Hotel - Wellness & Spa Értékelési pontszám: 8,7

„Egy napra mentem, mert Trento-ban nem voltam még. Szeretem az Olasz városokat, mert elbűvölő csodás épületei vannak. Mindig rácsodálkozom a szép dolgokra. A szállás rendben volt, kényelmes szoba, bőséges reggelivel. Nagyszerű kikapcsolódás volt.”

• Fly Bike Hotel Értékelési pontszám: 8,6

„Segítőkész személyzet. Becsekkolás, recepció csak éjfélig lehetséges. Viszont hajnali kettő órakor is el tudtuk foglalni a szobánkat. A késői foglalás ellenére teljesítették a babaágy kérésünket is. A hideg víz miatt késői check-out-ot kaptunk 13 óráig, illetve a reggelink is ingyenes volt. A szoba nagyobb volt, mint az általunk lefoglalt, kényelmesen elfértünk a picivel, illetve szép tiszta volt minden. Csendes, nyugodt, pihentető éjszakánk volt. A reggeli finom, bőséges, változatos. Ingyenes parkolási lehetőség a bejáratnál. A párom táskáját a hotelben felejtettük, azonnal értesítettek minket, amint észlelték. Köszönjük!”

• Hotel Sporting Trento Értékelési pontszám: 7,9

„Autóval gyorsan megközelíthető a belváros. Nagy, kényelmes parkoló. Megfelelő méretű szoba. Jó reggeli, finom kávéval.”

• Villa Bertagnolli - Locanda Del Bel Sorriso Értékelési pontszám: 7,7

„A vacsora finom volt,a reggelivel sem volt probléma”

• Boutique Exclusive B&B Értékelési pontszám: 8,6

„Az elhelyezkedése.”