2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Toskánsko - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Barberino di Val dʼElsa - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Taliansko Barberino di Val dʼElsa Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Agriturismo Fattoria Sant'Appiano Priemerné hodnotenie: 8

„Na našom talianskom dobrodružnom výlete bolo toto ubytovanie najlepšie :) už pri príchode sme boli očarení polohou... Neskutočná nádhera:) krásne toskánske miesto na kopci s úžasnym výhľadom. Ďakujeme, cítili sme sa u Vás úžasne. Ubytovanie nie je luxusné, ale dokonale zapadá na kľudný toskánsky vidiek. Vonku je krásny altánok, kde sme milovali tráviť večery pri vínku. Neďaleko je aj príjemná reštaurácia, kde sa naozaj dobre najete. Je možnosť využívať bazén, čo je perfektný bonus. My sme ho využili len raz, lebo sme celé dni spoznávali okolité mestá, ktoré sú autom do polhodinky-florencia, san gimignano, siena.... Ďakujeme za krásny 4dňový pobyt ❤️“

• Romitorio di Serelle Priemerné hodnotenie: 9,3

„skvelá lokalita, výborný apartmán“

• Borgo Poneta Priemerné hodnotenie: 9,1

„Úžasné miesto s krásnymi výhľadmi. Lorenzo bol vždy milý a ochotný poradiť s čímkoľvek. Privítal nás fľaškou kvalitného vína a vzorkou olivového oleja ich výroby.“

• Ormanni nel Chianti Classico Priemerné hodnotenie: 9,6

„Úžasné miesto, ktoré zodpovedá Toskánsku. Ubytovanie čisté, pohodlné, kuchyňa výborne vybavená, záhrada udržiavaná a bazén čistený každý večer a ráno. Domáci sú skvelí hostitelia, priateľskí a ochotní. Ak sme niečo potrebovali, mohli sme sa kedykoľvek ozvať. Spravili nám aj ochutnávku vín z ich produkcie, ktorú určite odporúčame. Nemáme čo vytknúť a určite sa sem vrátime.“

• Agriturismo Podere Sertofano Priemerné hodnotenie: 9,1

„Všetko. Dokonaléé. Nádherné prostredie, úžasné ticho so zvukom cikád. Katia je úžasná“

• Due Piani Priemerné hodnotenie: 9,2

„Krasny vyhlas, ticho, pohostinni domaci“