3. Ломбардія: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Белладжо: відгуки про помешкання для відпустки
Італія Белладжо Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Casa del Faggio Rosso Оцінка за відгуками: 8,8

“Дуже гарне житло у дуже гарному місці. Тихо ,спокійно. Бажано мати авто. Вид з балкону і вітальні приголомшливі. Так гарно, аж до сліз. В помешкані є все необхідне для комфортного відпочинку. Прибирання на достатньому рівні. Ви ніколи не пожалкуєте, якщо зупинитесь саме тут. Щиро дякуємо за гостинний прийом!“

• Appartamento Tivano balcone con vista lago Оцінка за відгуками: 9,6

“Сподобалось абсолютно все! Неймовірне місце з чудовим видом та атмосферою! А саме захоплююче, це те, як нас зустріли! Таку теплу зустріч, та ще й з подарунками я в жодному готелі не отримувала! Дякуємо за таку дружню зустріч нашому янголу- провіднику з Белладжіо ❤️🇮🇹🇺🇦“

• Appartamento Cannella Оцінка за відгуками: 8,8

“Дуже чисто, є все необхідне, навіть праска і фен. Помешкання просторе з панорамним вікном і видом на гори. Є кондиціонер, тому хоча ми потрапили в холодні дні, було тепло повертатися в помешкання. За 3 хвилини від помешкання є супермаркет, пекарня і ще один супермаркет, тому можна купити локальні продукти і готувати на кухні в якій є все необхідне. Власниця помешкання дуже приємна, була охоча навіть допомогти з інформацією про транспорт, бо ми потрапили в халепу, коли добиралися до Беладжо з Мілану. Власники залишили у подарунок смачне вино. Дуже приємно з їх боку.“

• Appartamento Cannella Оцінка за відгуками: 8,8

“Все чудово“

• Residence la Limonera Оцінка за відгуками: 9,3

“Дуже прекрасне і чудове місце. Розташування просто ТОП. Центр. Все поруч. Зручності в номері просто ідеальні. Все необхідне є. Окремо варто сказати про внутрішній двір. Здається, що в будь-яку пору року тут буде комфортно і затишно. Рекомендую.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Белладжо

на основі 16 998 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com