2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Trentino Alto Adige - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. La Villa - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Taliansko La Villa Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Residence Milandora Priemerné hodnotenie: 9,4

„Blízkosť lyžiarskeho svahu. Dalo sa prejsť pohodlne z ubytovania pešo na svah.“

• Appartamenti Genziana Priemerné hodnotenie: 9,4

„Útulné, jednoduché, ľahko dostupné. Výborná lokalita , blízko všade. Taktiež obchod 3 minúty cesty. Čiste ubytovanie so super kuchynkou. Ústretovosť a charizma majiteľky.“

• Ciasa Col Cuch Priemerné hodnotenie: 9,5

„Pekne prostredie. Z miesta kratke vzdialenosti do roznych znamych oblasti. Prijemna, ustretova a priatelska pani majitelka.“

• La Bercia Dolomites Chalet Priemerné hodnotenie: 9,5

„Toto ubytovanie naplnilo naše očakávania na 100%. Vybavenie apartmánu vynikajúce: vybavená kuchyňa, celý apartmán moderne a veľmi vkusne vybavený. Čistota v celom apartmáne, voňavé obliečky a uteráky, krásna kúpelňa. Nádherný welness s jemnou hudbou, výborné lehátka vo welnesse. Vírivka krásna a čistá, bazén udržiavaný. Personál milý, nápomocný, usmievavý. Raňajky dostačujúce, musím vyzdvihnúť čerstvú pomarančovú šťavu a taktiež aj zeleninu (čo v Taliansku na raňajkách nebýva obvyklé). Ak by sme sa vrátili do dolomitov, určite by sme znovu zvolili toto ubytovanie.“

• Ciasa Col Cuch Priemerné hodnotenie: 9,5

„Krásny výhľad, blízko k lanovkám. Priestranný, pohodlný a čistý apartmán - vyzeral ako nový. Nič nevŕzgalo, nekývalo sa ani nevypadávalo (čo sme inde zažili dosť často). Žiadne problémy s teplom či vodou. Napriek tomu, že je na kopci, prístupová cesta denne čistená, vyjsť autom sa dalo aj bez použitia 4x4. Kvalitná funkčná sušiareň lyžiarskej obuvi. Odporúčam všetkým !“

• Chalet Apartments Ambria Priemerné hodnotenie: 9,6

„Lokalita je nádherná. V lete vhodná na vysokohorskú turistiku.“

• BelaVal Apartments Priemerné hodnotenie: 8,5

„lokalita v centre“