2. IT - komentarji o hotelih
  3. Trentino Alto Adige - komentarji o hotelih
  4. Valdaora - komentarji o hotelih
Italija Valdaora Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Lokacija, blizu avtobusne postaje, trgovine, restavracije”

• “Lep, prijeten hotel. Čudovit razgled iz sobe bivanja. Zelo dobra hrana.”

• “- sobe, ki so prenovljene so zelo prijetne ter prostorne - ob zajtrku jajcka po narocilu ter velika izbira kosmicev - blizina trgovine ter restavracij”

• App. Brunner Ocena: 9,7

“Gostitelja zelo prijazna, ob prihodu nas je pričakal jabolčni zavitek :) zunaj so otroci lahko božali in hranili zajčke, pred apartmajev pa je tudi nekaj otroških igral. Apartma ima vse, kar potrebuješ na oddihu. Ob namestitvi smo prejelj tudi turistično karto s katero smo si lahko brezplačno ogledali muzeje. Nam je bilo zelo všeč, čeprav smo bili tam le kratek čas. Zelo priporočam. Mi se bomo z veseljem še vrnili. Lp”

• Kruma - Bankl 1 Ocena: 9,2

“Lokacija v centru kraja, blizu avtobusne postaje za smučarski avtobus in krajevni avtobus. Vozna karta za vse javne prevoze za vse osebe v apartmaju.”

• Almhotel Lenz Ocena: 9,2

“Hrana v hotelu je bila vrhunska, še posebej večerja. V hotelu je wellness, ki je izredno prijeten in urejen. Sobe so bile še lepše, kot na slikah, osebje pa neverjetno prijazno. Z veseljem še pridemo.”

• Hotel Kronplatz Ocena: 8,3

“Lokacija je OK, 5 min do žičnice.”

• Residence Iris Ocena: 9,3

“Prijazno osebje”

• Häuslerhof Ocena: 9,2

“Prijaznost, čistoča.”

• “Vse mi je bilo všeč... toplo priporočam... čudovit apartna, čisto, okusno opremljeno, vse novo... TOP”