2. Taliansko - hodnotenia hotelov

6,2

6,8

• Ohodnotené: 3. septembra 2023

• Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Zariadenie izieb , po príchode sem dostali izbu v ktorej nebola ani TV, svetlo nad posteľou bolo rozbite, kúpeľňa by tiež vedela porozprávať par veci ale dalo sa.Keďže výdatne pršalo tak večer nám už zatekalo stropom do izby bohužiaľ v nočných hodinách už na recepcii nie je nik pomocou uterákov a schopnosti steny sať vodu sme tu prvú noc zvládli, Výmena izby prebehla celkom promptne a bolo vidieť ze to personál mrzelo , čo dodať nová izba už mala TV výhľad na more ani rozbite svetlo tam nebolo vlastne to tam nebolo vôbec, kúpeľňa bez sprchové ho kúta vlastne sprcha bola celá kúpeľňa na to sme si pomohli na druhy deň sme si kúpili stierku na okná nech redukujeme potopu keďže pomaly odtekal odtok. Ďalší deň nám v predsieni a izbe odišlo svetlo na čo sme upozornili zamestnanca koniec koncov nám o 2 dní svetlo vymenili ale len jedno. K raňajkam niet čo povedať jednoduché šunka, syr , gumová žemlička , maslo ,džús a káva. Crosant nutela alebo džem, ceralie mlieko. Ale bolo doplnené stále Sľubovaný biliard netreba hľadať existuje už iba na foto.

Vzdialenosť od plaze, Dostupnosť k mestskej doprave, potraviny za rohom, je veľa možností npr.: pre zlé počasie tropikarium dostupné Bus č.3 lístok si možno kúpiť v trafike za 1,5 eur jeden smer u vodiča je to o niečo viac. pri peknom počasí odporúčam Caribik Bay kúpalisko s tobogany mini golf kúsok ca 1,8km od hotela alebo rovno na pláž ktorá je naozaj ako sľubuje hotel 100m.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 25. septembra 2023

3,0
    Zanedbaný hotel s výbornou polohou
    • Štvorlôžková izba Standard

Hotel je vo veľmi zúboženom stave. Skutočný stav nezodpovedá fotografiám tu na bookingu. Už len pri vstupe vás ovalí pach stuchnutých a špinavých kobercov, ktoré sú vo všetkých spoločných priestoroch. Izby sú veľmi malé, ale relatívne čisté. Zariadenie je veľmi slabé a staré. Kúpeľňa miniatúrna. Steny sú asi veľmi tenké, lebo v noci sme počuli takmer každý pohyb. Raňajky boli veľmi biedne, každý deň bolo to isté, jeden druh šunky, tvrdé pečivo a žiadna zelenina. V spoločných priestoroch nie je možné si nikde večer posedieť, lebo na terase nie sú ani tie sedačky, ktoré sú na fotografiách. Je to veľká škoda, že sa do hotela očividne neinvestuje, lebo má vynikajúcu polohu. Cena absolútne nezodpovedá kvalite.

Hotel je veľmi blízko pláže.

• Ohodnotené: 24. júla 2023

• Štvorlôžková izba Standard

Ranajky. Ziadna zelenina. Tvrde az takmer nejedle bagetky. Kazdy den rovnaky a takmer ziaden vyber na pulte (1 druh sunky, 1 druh syra, vajicko na tvrdo, HB dzemy, jogurt). Croasanty dostupne len obcas, ked doplnili.

Lokalita

• Ohodnotené: 24. júla 2023

Slabé

vela nedostatkov....

slabé raňajky, nekvalitná šunka a žiadna zelenina.

• Ohodnotené: 27. augusta 2022

1,0
    Ubytovanie veľká katostrofa. Plaž a more super
    • 1 noc

Po príchode sme sa dozvedeli, že hotel pre nás nemá voľné izby ktore sme si cez booking za rezervovali a zaplatili. Bez toho aby nám to dopredu oznámili nám bez možnosti (stornovania alebo iných možností)vybrali iný hotel. Na izbe nám nefungovala klíma,personal o tejto skutočnosti vedel a nebol ochotný nám vyhovieť. Dvere na sprche boli rozbité. Celkovo hotel pôsobil veľmi zanedbane.

More a pláž. Celková lokalita bola super.

• Ohodnotené: 26. augusta 2022

2,0
    dobra lokalita ale hotel v hroznom stave, ranajky cista katastrofa. Peesonal bol ale velmi mily
    • 1 noc

hotel je velmi stary, investovali len do nevyhnutnych veci ako skrina a matrace. Zvukova izolacia ziadna, steny ako z papiera, okna stare, ak sa niekto snazil dostat do svojej izby na chodbe mali ste pocit ze je u vas v izbe… najhorsie ale boli ranajky… kedze sme si len predlzovali pobyt o 1 den hladali sme volbu za najlepsie peniaze, avsak v konecnom dosledku nas to nevyslo menej. ponuka ranajok mizerna ziadna zelenina ziadne ovocie, na vyber jeden druh sunky a jeden deuh salamy, maslo, syr, bagetka alebo toastovy chlieb (samozrejme hriankovac chybal), vajce, croissant, dzem a med…. pri stroji na dzus a vodu obrovska rada lebo stroj davkoval ,,stvrt deci dve hodiny”. taketo zle ranajky sme este nezazili… no a este k pomeru cena kvalita- lehatka za priplatok parkovanie za priplatok takze urcite to nebola volba za najnizsiu cenu, keby sme si dopredu naratali tieto poplatky sme na sume inych hotelov na vyssej urovni…

ochotny personal, vsetko bolo ciste

• Ohodnotené: 21. augusta 2022

2,0
    Posledná alternatíva
    • 1 noc

Všetko. Izby majú už svoje odžité. Zišla by sa obnova. Na raňajkách otrasný kávovar. Hanbil sa za neho asi aj čašník. Miesto šálok na kapučíno či čaj boli polievkové misky s dvomi uškami. Kapučino neide pripraviť a pritom pri recepcii majú určite lepší kávovar no asi tiež nefunkčný, kedže ma odkázali na kávovar pri raňajkách.Miesto džúsu asi voda so sirupom. Ak pri hoteli nenájdete parkovacie miesto, musíte zaparkovať ďalej na platené.

vzdialenosť k moru a na manželskej posteli sa dobre spalo

• Ohodnotené: 10. júla 2022

• Trojlôžková izba Standard

Na izbe sme nemali toaletný papier, mydlo atď. Balkón bol špinavy.

Hotel bol v dobrej lokalite, blízko centra, blízko na pláž, v okolí množstvo obchodov a supermarket. Personál bol milý.

• Ohodnotené: 24. júna 2022

• Skupina priateľov
    • 1 noc

Prišli sme do hotela,nemali sme kde parkovať. Sušič na vlasy bol pokazený. Čašníčka bola drzá a nepríjemná. Raňajky boli slabé

Nič

Termín pobytu bol jún 2022

• Ohodnotené: 3. septembra 2021

Veľmi zlé
    • 6 nocí

Raňajky podpriemerné žiadny výber zeleniny,obsluha slabá,večere absolutne slabé.Bolo treba platiť za parkovanie,a tiež slnečníky na pláži.Starý hotel ,nutne potrebuje rekonštrukciu.Izby škaredé staré zariadenie.Neuveritelný hluk z klimatizácie vedlajšej budovy.

Termín pobytu bol september 2021

• Ohodnotené: 26. júla 2021

3,0
    Boli sme tu viackrát spokojní ale tento rok 2021 zrejme po zmene majiteľa hotela už sem neprídeme
    • Služobná cesta

• Ohodnotené: 7. júla 2022

• Ohodnotené: 2. júla 2023

Veľmi zlé

Termín pobytu bol júl 2023

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: