2. Comentarii despre hoteluri în Italia

9,6

8,9

• Comentariu trimis pe 23 aprilie 2024

Micul dejun.

Hotel ft bun.locatia si personalul la fel.

Sejur în aprilie 2024

• Comentariu trimis pe 10 martie 2024

Servicii conform așteptărilor, vreme neașteptat de vitregă ( cu muuultă ploaie!)
    • Cameră twin superioară

Servicii de calitate, personal cu o ținută ireproșabilă.👏👏👏 Te simți ca acasă, primire caldă, mic dejun de calitate!

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 3 martie 2024

• Suită Junior

Recepționerii Loredana și Elton de nota 10. Multe mulțumiri!

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 15 ianuarie 2024

d-na Loredana de la receptie m-a facut sa ma simt ca acasa , promtitudine , profesionalism
    • Călătorie de afaceri
    • Cameră dublă superioară

deosebit de variat , sanatos si bun

Sejur în ianuarie 2024

• Comentariu trimis pe 12 decembrie 2023

A fost tot ce ne-am dorit!
    • Cameră dublă superioară

Hotelul este aproape de metrou, la Porta Venezia se ajunge pe jos in 3-4 min. Camera este frumos decorata si suficient de mare, iar balconul are vedere in Corso Buenos Aires.

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 4 decembrie 2023

hotel foarte bun, cu amplasare buna daca vrei sa vizitezi Milano
    • Suită Junior

chiar nu am ce sa reprosez

Un hotel bine amplasat, pe o strada principala, care duce direct spre centru, drumul fiind printre magazine mari , de tot felul (nu aveai cum sa te plictisesti pana in centru); la 15 minute de Gara Centrala si la vreo 30 de minute de plimbare de Dom; in aproprire sunt si statii de metrou (daca vreti sa ajungeti mai repede in diferite colturi ale orasului), dar noi am preferat sa batem orasul la picior; chiar langa hotel (cum iesi , la stanga) este un mic magazin, cu tot ce ai putea avea nevoie(apa. suc, un vin etc); la hotel, personalul e foarte primitor si dornic sa te ajute ; am mai stat anul asta la Milano si la un alt hotel, dar nu se compara; amabilitatea personalului la hotel Teco, intrece asteptarile; am ajuns la hotel inainte de ora de check in, pe o ploaie torentiala si dupa 10 minute, ne-au si dat camera! foarte amabili; micul dejun e cam acelasi in fiecare zi, dar e bun si are cam tot ce ti-ai putea dori (rece), inclusi feluri diferite de cafea si tarte gustoase, sau mortadela si mozzarella, fructe, sucuri proaspat stoarse etc Chiar numai un carcotas, ar putea cere mai mult de la un hotel care iti da micul dejun inclus in pretul camerei; camera e mare (un pat dublu mare si inca unul de o persoana), deci spatiu suficient pentru o familie; La receptie este o doamna romanca , despre care deja citisem in alte review-uri si care da, asa e: foarte amabila si zambitoare si plina de bune intentii; data viitoare cand voi merge la Milano, sigur voi sta tot la acest hotel si am sa-l recomand si prietenilor.

• Comentariu trimis pe 14 noiembrie 2023

Excelent
    • Cameră twin superioară

Micul dejun a fost excelent, foarte proaspat de fiecare data. Personalul de asemenea, mereu acolo. Este un hotel la care M-as întoarce cu siguranța pentru ca are acea senzatie de “acasa”.

• Comentariu trimis pe 3 noiembrie 2023

Un sejur placut!Multumim doamnei Loredane pentru amabilitate! Vom reveni cu drag!
    • Cameră dublă superioară

Camere frumoase si curate!

• Comentariu trimis pe 17 august 2023

---

Mi-a plăcut totul, curat, mic dejun bun, aproape de mijloacele de transport, aproape de Gara centrală, noi am mers și pe jos. De fapt cu metroul te miști f ușor. Pe strada principală unde se află hotelul sunt multe magazine. Singurul dezavantaj, dar acest lucru nu ține de hotel, a fost foarte, foarte cald.

• Comentariu trimis pe 9 august 2023

O alegere inspirată
    • Cameră dublă superioară

Mi-a plăcut în mod deosebit amabilitatea personalului. Condițiile de cazare și micul dejun au fost foarte bune. Este un hotel situat aproape de gară, într-o zonă cu multe restaurante și magazine, cu acces la multe mijloace de transport. A fost o alegere pe care nu o regretăm și vom reveni. Mulțumiri în special Loredanei de la recepție!

• Comentariu trimis pe 31 iulie 2023

• Cameră dublă superioară

Hotelul este intr-o zona foarte buna, aproape de magazine si la o plimbare distanta de Dom si de majoritatea atractiilor turistice. Statia de metrou este aproape de hotel. Micul dejun a fost variat, fructe, prajituri, croasante dar si optiuni sarate. Doamna Loredana o gazda foarte buna, cu siguranta ne-am mai intoarce la hotel Teco.

• Comentariu trimis pe 17 iulie 2023

Totul perfect
    • Suită Junior

Totul super Camere curate spațioase și foarte aproape de punctele de atracție La Receptie Doamna Loredane milioane de mulțumiri 😘😘😘 A făcut sa avem o vacanța super Mulțumesc din suflet Loredane

• Comentariu trimis pe 12 februarie 2023

Excelent.
    • Cameră twin superioară

Hotelul este situat central, intr-o zona frumoasa, aproape de obiectivele turistice si de mijloacele de transport (metrou, autobuz si tramvai). O multime de magazine si restaurante, inclusiv magazine cu produse alimentare, in imediata apropiere. Camera de hotel este spatioasa, luminoasa, foarte curata si cu mobilier elegant. Micul dejun foarte bun cu produse diverse si gustoase. Wifi gratuit si foarte bun. Personalul este deosebit de amabil si prietenos. Am remarcat pe doamna Loredana, mereu gata sa ajute si sa rezolve problemele clientului. Recomand cu caldura acest hotel.

Sejur în februarie 2023

• Comentariu trimis pe 2 februarie 2023

• Cameră twin superioară

Am avut un sejur minunat, hotelul este foarte bine amplasat cu acces imediat către toate punctele de interes , atmosferă intimă, micul dejun bogat iar cafeua ... hmm, de excepție ! Totul la superlativ ! Îți multumim Loredana pentru grija de ne-ai purtat-o ☺️ ! Așteptăm cu nerăbdare sa revenim !

Sejur în februarie 2023

• Comentariu trimis pe 8 ianuarie 2023

recomand cu drag ! multumesc, loredana
    • Cameră dublă superioară

excelent raport calitate pret. personal impecabil. mic dejun f bun. loredana de la receptie este o carte de vizita excelenta a hotelului!!! servicii imprcabile

Sejur în ianuarie 2023

• Comentariu trimis pe 21 decembrie 2022

raport calitate pret foarte bun

Nu am.

Foarte aproape de metrou, foarte curat si personal amabil.

Sejur în decembrie 2022

• Comentariu trimis pe 2 decembrie 2022

Minunat!
    • Cameră dublă superioară

In primul rând doamna Loredana de la Recepție nota 10! Micul dejun,și curățenia!

Sejur în decembrie 2022

• Comentariu trimis pe 21 noiembrie 2022

• Cameră twin superioară

Raport calitate/preț excelent. Aproape de Gara Centrală și de centru. Loredana a fost foarte amabilă. Nota 10 pentru micul dejun. Recomandăm hotelul!

• Comentariu trimis pe 11 noiembrie 2022

excelent pentru 4 stele
    • Cameră twin superioară

accesibilitatea cu centrul personal foarte amabil atat la receptie cat si la curatenie mic dejun suficient de diversificat

• Comentariu trimis pe 9 noiembrie 2022

• Cameră dublă (1 adult)

Totul a fost foarte bine! Multumim, in special, d-rei Loredana de la receptie. A fost de nota 10!

• Comentariu trimis pe 9 noiembrie 2022

• Comentariu trimis pe 30 octombrie 2022

Super, recomand!
    • Suită Junior

Camera foarte curata si confortabila! Micul dejun destul de variant (si dulce si sarat). Personalul dragut, dornic sa ne faca sejurul si cazarea cat mai placute. Hotelul situat la bulevard, ne-am putut bucura de spiritul orasului. Am fost cazati intr-o camera cu 3 paturi (1 dublu+1 single), incapatoare, lumina naturala, geamurile izoleaza foarte bine vuietul orasului. Am fost foarte multumiti!

Sejur în octombrie 2022

• Comentariu trimis pe 18 septembrie 2022

best place to stay in Milano location/ price/ condition/ staff!

totul a fost super ok!

foarte bine amplasata, aproape de centru, foarte curat!!!, mic dejun fix cum trebuie si delicios, super cafea! aici dorim sa o mentionam si pe doamna Loredana care este un profesionist adevarat in ospitalitate, ne-a ajutat cu turul, si cu multe sfaturi!

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 10 august 2022

Exceptional
    • Cameră twin superioară

Un hotel foarte bine localizat, personal amabil, curatenie. Multumiri doamnei Loredana de la receptie pentru tot sprijinul acordat!

Sejur în august 2022

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: