2. Comentarii despre hoteluri în Italia

8,1

• Comentariu trimis pe 2 octombrie 2022

Un loc minunat
    • Cameră dublă spre apus

Hotel frumos cu curățenie impecabila, amplasat foarte bine, în centrul orașului, mic dejun gustos si divers

Sejur în octombrie 2022

• Comentariu trimis pe 23 august 2022

1,0
    Foarte prost
    • Călător singur
    • Cameră dublă spre apus

1. NU se poate dormii din cauza caldurii ! jumatate din hotel NU are AER CONDITIONAT ! ARATA ca o CAZARMA militara din primul razboi mondial, fara gresie sau mocheta pe jos, cu mobila foarte veche intr-o stare jalnica, cabina de dus veche, foarte mica si defecta, la ferestre-obloane cu vopsea scorojita .... totul deplorabil ! ! ! 2. Receptionerii un barbat si o femeie ne-au inselat : pretinzand taxa de oras pe care am si platit-o ! + taxa de parcare pentru noapte pe o alee 15 euro !!! . Cine ne-a cazat seara a spus ca e inclus in tariful de 139 euro \ noapte camera dubla cu TOATE taxele incluse ! si sa parcam in interior pentru ca pe strada publica, dimineata de la ora 8,00 primaria percepe un tarif scump de 1,5 euro\ora ! 3. mic dejun dezamagitor, totul arata saracacios, lipsit de grija pentru satisfactia clientilor, parca ar fi fost de la ajutor social ... Nu se poate compara cu mic dejun si servicii tot in Italia la Riviera Hotel Arenzano unde am fost cazati cu 2 saptamani in urma, cand mergeam spre Tara Bascilor in Franta si Spania ! Asa ceva nu poate fi recomandat !

Gradina de la intrare foarte placuta . de fapt singurul loc racoros ! Ne-a placut amabilitatea angajatului care ne-a primit seara, si care ingrijea - uda gradina noaptea cand era racoare . O singura persoana a salutat si a zambit la micul dejun .

Sejur în iulie 2022

• Comentariu trimis pe 28 iulie 2023

• Cameră cvadruplă Deluxe

Nu există text aferent acestui comentariu