2. Comentarii despre hoteluri în Italia

Totul

Sejur în aprilie 2024

• Comentariu trimis pe 28 august 2022

1,0
    Cea mai proasta exterienta avuta vreodata. Nu recomand nimanui acest hotel.
    • Cameră dublă cu vedere la munte

Galagie maxima facuta de turistii cazati, lipsa semnal telefon, lipsa internet, lipsa izolatie fonica.Am rezervat la acest hotel o camera de 35 de mp pentru un sejur de 3 nopti . Cand am ajuns la destinatie totul parea a fi perfect. Am primit camera si spre surprinderea mea ne-a fost data o camera mica (nicidecum 35 mp)cu mobilier vechi ce miroasea si nu putea fi folosit. Am vrut sa ne odihnim dupa drumul lung parcurs dar a fost imposibil( usi trantite, copii ce alergau pe holuri,nici macar in pat nu puteai intorce capul pe perna ca scartia si se misca tablia de la pat, etc....).Am semnalat aceste nereguli personalului ce se ocupa de hotel iar raspunsul lor a fost sec ,, nu va convine sunteti liberi sa plecati , dar trebuie platite cele 3 nopti". Am stat o noapte iar dimineata am vrut sa achitam 50% din sejur dar nu au fost deacord invocand ca noi vrem sa anulam si ca ei nu au nici o vina. Anularea rezervarii a fost facuta din cauza conditiilor nicidecum din vina noastra.Bineinteles ca am platit 50% la hotel iar restul de 50% mi-au fost luati de pe card si mi-au blocat si accesul de a lasa un comentariu aici pe Booking. Am solicitat la Booking deblocarea accesului la comentariu.

Absolut nimic. Locatia ar fi fost superba daca era liniste.

Sejur în august 2022