2. Ιορδανία κριτικές ξενοδοχείων
Ιορδανία Ουάντι Μούσα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Petra Corner Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Τίποτα»

• Seven Wonders Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Το ξενοδοχείο είναι σε καλή τοποθεσία, διαθέτει και πισίνα, τα παιδιά στην ρεσεψιόν πολύ εξυπηρετικά και ευγενικοι , και ο μάνατζερ επίσης πολύ εξυπηρετικος»

• Petra Corner Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Τέλεια τοποθεσία με θέα κ πολύ κοντά στην είσοδο της Πέτρας, καθαρό, ευγενικό προσωπικό»

• Twilight Hotel Petra Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Το ξενοδοχείο κάλυψε πλήρως τις ανάγκες μας.Ο Μομεν είναι ευγενικός, μιλάει καλά αγγλικά, οπότε η επικοινωνία μας ήταν εύκολη.Μας εξήγησε πολλές λεπτομέρειες για την επίσκεψη στην Πέτρα. Το πρωινό ήταν γευστικό. Το κατάλυμα προσφέρει επίσης δείπνο με χρέωση έξτρα. Η μητέρα του μαγειρεύει υπέροχα. Επειδή η περιοχή είναι πολύ τουριστική και τα εστιατόρια επίσης, χαρήκαμε πολύ που είχαμε αυτήν την ευκαιρία.»

• RoadHouse - Petra Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Εξαιρετική θέα, πολύ φιλόξενα και εξυπηρετικά όλα τα παιδιά που είναι εκεί. Παρ' ολο που προέκυψε ένα μικρό προβληματάκι η διάθεση για να βρεθεί λύση ήταν απίστευτη! Τα γεύματα που παρέχονται παραδοσιακά και σε πολύ καλές τιμές! Γενικά value for money επιλογή. Extra Tip: Το μέρος είναι πολύ κοντά στην Αρχαία πόλη της Πέτρα για να πας και με τα πόδια ΑΛΛΆ είναι σε ύψωμα. Για την επιστροφή θα χρειαστείτε όχημα γιατί η ανηφόρα είναι μεγάλη.»

• Petra Moon Luxury Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Τεράστιο δωμάτιο,με πολύ ωραία θέα, πεντακάθαρο ,τέλειο στρώμα,χώρος στάθμευσης.Το προσωπικό ευγενεστατο,πάντα πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει.Το καλύτερο ξενοδοχείο στην Πέτρα!»

• Over Mountains Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό! Μας βρήκε αυτοκίνητα για να πάμε στην πίσω είσοδο της πέτρας! Μας έκανε όλους πρόγευμα να πάρουμε στη πετρα μαζί μας! Σας ευχαριστούμε»