2. Kambodža - hodnotenia hotelov
  3. Provincia Siem Reap - hodnotenia hotelov
  4. Siem Reap - hodnotenia hotelov
Kambodža Siem Reap Overené hodnotenia od skutočných hostí

• The Urban Priemerné hodnotenie: 9,5

„Počas svojho nedávneho pobytu v hoteli The Urban som bola nadmieru spokojná so všetkými aspektmi tohto zariadenia. Už pri príchode ma okúzlilo nádherné prostredie plné zelene.Jednou z najväčších výhod mojej izby bolo, že bazén bol doslova päť krokov od dverí. Toto umiestnenie bolo nesmierne pohodlné, najmä počas horúcich dní, keď som sa mohla rýchlo osviežiť vo vode. Čo sa týka vybavenia pri bazéne, vždy boli k dispozícii voľné lehátka s uterákmi. Musím tiež vyzdvihnúť personál hotela The Urban. Každý zamestnanec, s ktorým som prišla do kontaktu, bol neskutočne milý a ochotný. Všetci boli vždy pripravení pomôcť s úsmevom na tvári, čo prispelo k celkovej pozitívnej atmosfére v hoteli.“

• Damrei Residence & Spa Priemerné hodnotenie: 8,4

„veľmi pekne zariadená izba, ochotný a sympatický personál, bazén potešil“

• ANGKOR TRAILS Residence Priemerné hodnotenie: 8,6

„Hada hotel bol v novembri 2023 zrušený a nikto nás neinformoval.“

• Siem Reap Urban Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„super lokalita blízko reštaurácií a Street 08, kde je množstvo reštaurácií, milý personál - chceli sme ísť na výlet - vybavili nám ranný tuk-tuk, rovnako cesta na a z letiska úplne bez problémov“

• Mad Monkey Hostel Siem Reap Priemerné hodnotenie: 8,8

„Paradne ubytovanie. Stuff bol velmi mily, kazdy den organizovali aktivity aby sa ludia z hostela stretavali a zabavali spolu. Vzdy boli velmi ustretovi a zapajali Vas do spolocnych aktivit. Jednu moc pocas hostelom organizovaneho tour de bar som stratil penazenku (mojou vinou). Kym som sa rano stihol dat dokopy a rozhodnut pobehat bary a zistit, ci niekto nenasiel moju penazenku, na recepcii ma uz cakala manazerka, ktora ju nasla za mna. Po skusenosti v Mad Monkey sa chcem urcite este vratit do Siem Reap a tohoto hostela! Odporucam!!!“

• Rei Kandoeng Angkor Priemerné hodnotenie: 8,5

„fajn poloha, celkom pekny hotel, trochu starsie vybavenie ale funkcne“

• The Nature Priemerné hodnotenie: 9,5

„Vila bola pekna“