2. Південна Корея: відгуки про готелі
  3. Сеул: відгуки про готелі
Південна Корея Сеул Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Pacific Hotel Оцінка за відгуками: 8,5

“Дуже хороший готель. Чудове рошташування, одразу біля станції метро, зупинки Bus travel та головної торгової вулиці, навколо багато ресторанчиків і водночас дуже тихе місце. Дякуємо працівнику рецепції пану Omar за поради та допомогу. Рекомендуємо цей готель.“

• Hotel Peyto Gangnam Оцінка за відгуками: 8,2

“Зручні матраци на ліжках, чіста і приємна постільна білизна. Подушки і одіяла також нові і зручні. Сан вузол новий і чистий. Розташування гарне, поруч багато транспорту. Вікна великі і не пропускають шум з вулиці.“

• Hotel Signature Оцінка за відгуками: 7,4

“Розташування!“

• 57 Myeongdong Hostel Оцінка за відгуками: 7,9

“Дуже компактні зручні номери. На поверсі є пралки і кулер з гарячою і холодною водою. Ідеальне розташування поруч з метро, купою закладів для шопінгу та розваг. Сніданки максимально прості, але щодня інше меню.“

• Hotel 8 Hours Оцінка за відгуками: 8,1

“Розташування“

• Just Stay Hotel Оцінка за відгуками: 8,2

“Готель знаходиться біля станції метро Wangsimni, де є 4 вітки. Це зручно добиратись в різні частини міста. Поблизу готеля багато різних кафе та ресторанів, Старбакс, торговий центр. В готелі є пралка та сушарка, кавова машина. Я спочатку забронювала на тиджень. Коли хотіла продовжити бронювання - виявилось що немає місць і я була розгублена, бо я не могла нічого знайти. Дякую менеджеру, який допоміг мені і я залишилась проживати в готелі до кінця мого перебування в Кореї)“

• ibis Styles Ambassador Seoul Myeong-dong Оцінка за відгуками: 7,8

“Прибирають“

• Courtyard by Marriott Seoul Botanic Park Оцінка за відгуками: 8,8

“Локація, персонал, краєвид з номеру та район готелю“

30 найкращих готелів - Сеул