2. Латвія: відгуки про готелі
  3. Zemgale: відгуки про готелі
  4. Єлгава: відгуки про готелі
Латвія Єлгава Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Jelgava Оцінка за відгуками: 8,9

“Чистота, обслуговування, розташування, смачні сніданки“

• Hotel Kārklu Muiža Оцінка за відгуками: 8,8

“Чудове місце! Затишне, спокійне місце, чисті і комфортні номери, з чарівним видом з вікна) Персонал дуже привітний, смачна їжа, пізно ввечері нам приготували чудову вечерю. Нас сподобалося тут відпочивати)“

• Heart of Mitau Оцінка за відгуками: 9,2

“Дуже привітна господиня, хороше розташування будинку, парковка авто, зручне планування квартири“

• Jekaba Rezidence Оцінка за відгуками: 9,9

“Чисто, зручно, спокійно, шампанське, затишно, продумано. Вперше за все відрядження відпочили по-справжньому)). Дякуємо господарям за турботу і труд!“

• Riverside Motel Jelgava Оцінка за відгуками: 7,5

“Холодильник у номері, розташування на березі великого озера. Є кухня, де можна приготувати собі собі сніданок чи обід. Супермаркет в кількох хвилинах на автомобілі.“

• Hotel Senlīči Оцінка за відгуками: 9,1

“Звісно, гарна територія. Досить чисто в номерах і загалом в готелі. Наявність загальної маленької кухні, де можна розігріти їжу, зробити каву/чай, взяти кружки/тарілки.“

• Upeslīči atpūtai Оцінка за відгуками: 8,9

“Надзвичайно красива та затишна садиба. Дуже привітні та приємні в спілкуванні господарі. Власник запропонував дітям погодувати альпак та кроликів. Кролики, які вільно бігають по газону - це так мило. А також запропонував кімнати на вибір та пригостив смачним вином. З дітьми пограли в баскетбол, для цього є все необхідне. В кімнатах все чисто і охайно, затишно, як вдома. Вранці діти поплавали на сап-дошці на річці, що знаходиться зразу поруч, пострибали на батуті. В підсумку: діти - в захваті, батьки - задоволені. Заїхали транзитом просто переночувати, а отримали неймовірні позитивні враження. Ми закохались в атмосферу цієї садиби.“

• Zemgale Оцінка за відгуками: 7,5

“Мені сподобалося, що чиста постіль, чиста сантехніка, чисті рушники, світла кімната. Також на прохання про інвойс, я його вчасно отримала.“

• Hotel Jelgava Оцінка за відгуками: 8,9

“Цікава історична будівля з чудовим видом. Є парковка позаду готеля. В готелі скрізь чудовий запах ароматичний. Їжа в номер це ідеально - ресторан молодці, бо дітям так було комфортніше. В готелі є ресторан де можна пообідати і повечеряти. Прибирають дівчата добре. На поверхах цікаві старовині книги , громофон, меблі. Місто дуже цікаве , старе. Дуже сучасні електроні стенди для ознайомлення з історією міста, мапою, відправити листівку з фото міста. Чудове кафе кондитерська навпроти готелю біля острова . Годинникова вежа прям з вікна і ми сходили туди на екскурсію. Якщо машиною то в 20хв від міста є олені- для дітей це було цікаво годувати їх. І була фантастична погода сніг йшов.“

• Spacious rooms in peaceful Jelgava area Оцінка за відгуками: 9,1

“Дуже гостинна і привітна хазяйка.“

10 найкращих готелів - Єлгава