2. Montenegró hotelértékelések
  3. Cetinje County nyaralóértékelések
  4. Cetinje nyaralóértékelések
Montenegró Cetinje Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Aria Értékelési pontszám: 9,8

„Nagyon rendes személyzet! Új és tiszta minden. Távol mindentől madár csicsergős reggelre ébredtünk. Két felnőtt és két gyermek részére ajánljuk.”

• LOVCEN4ME Értékelési pontszám: 9,7

„A környék nagyon csöndes, Cetinje városától - ami maga is egy nagyszerű, csöndes, történelmi városka - 10 percnyire, a Lovcen nemzeti park bejáratától egy ugrásnyira. Hatalmas tér a ház körül, fákkal bokrokkal, rendezett, teraszolt gyeppel. Egy modern vaskályhával lehetett fűteni is, éjszaka, még jól jött. A fát bekészítve találtuk, és folyamatosan pótolta is a házigazda, aki még ajándék süteménnyel is megvendégelt minket. Ha kérdésem volt, az üzenetre perceken belül mindig válaszolt.”

• Apartmani Vila Értékelési pontszám: 9,6

„Jó helyen, jó áron, tiszta szép lakás.”

• APARTMANI MIA VUKSANOVIC Értékelési pontszám: 9,7

„Nagyon jó helyen található a szállás. Könnyen megközelíthető. Tiszta, rendezett a szállás és környezete.”

• Apartments Bokan Értékelési pontszám: 9,1

„Négy napot töltöttünk Cetinjében, a Bokan apartman nagyon jó helyen van, közel a látványosságokhoz. Markó várt bennünket, angolul kifogástalanul beszél, nagyon kedves, segítőkész. Részletesen tájékoztatott bennünket mindarról, amire kíváncsiak voltunk. Az egyetlen terasszal rendelkező szobát választottuk, nagyon meg voltunk vele elégedve. Mindenkinek jó szívvel ajánljuk ezt az apartmant!”

• Apartments Mirković Értékelési pontszám: 9,8

„A szállásadók nagyon kedvesek, Milena minden fontos dolgot elmondott érkezéskor. A szállás nagyon közel fekszik a belvároshoz, sétával kb. 10 perc alatt odaértünk. A teraszra ki tudtunk ülni este, szép kilátás nyílt a környező hegyekre. Blazo a tovább utazásunk előtt hasznos tanácsokat adott. Nagy előny, hogy mosógép is van az apartmanban.”

• Apartments Bokan Értékelési pontszám: 9,1

„Mindenkinek ajánlom! Jó helyen van. Tiszta. Jól felszerelt.”

Cetinje 30 legjobb nyaralója

4 641 nyaralókról szóló értékelés a Booking.com oldalán