2. Чорногорія: відгуки про готелі
  3. Cetinje County: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Цетинє: відгуки про помешкання для відпустки
Чорногорія Цетинє Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Vucinic Studio Apartment Оцінка за відгуками: 9,7

“Дуже затишно, стильно, чисто, є все необхідне для комфортного перебування, господарі привітні і оперативно реагують на будь-які запитання“

• Apartmani Vila Оцінка за відгуками: 9,6

“Квартира в самому центрі міста ! Затишна , чудова і чиста ! Всім рекомендую! просто супер !“

• Porto Njeguši A2 Оцінка за відгуками: 8,6

“Тільки найкращі рекомендації!!!! Власник дуже хороший! Увійшов в нашу ситуацію,та прийняв нас майже вночі! Допоміг нам з усіма нашими запитаннями!! Комфортно,чисто,є усе необхідне !!!! Рекомендуємо однозначно!!!! Обов'язково ще зупинимося якщо будемо в цих краях!!!!❤️“

• Aria Оцінка за відгуками: 9,8

“Ми потрапили до неймовірних людей, такої гостинності за весь час нашої подорожі не було в жодному готелі. Чистота вразила, все в ідеальному стані, басейн великий та криштально чистий, вода фільтрується) сніданок легкий але ситний. Каву пропонували що хвилини) до найближчого магазину не дуже близько, але власники відвезли і привезли) місце з фантастичним видом на гори) ми вражені ) Висловлюємо Велику Вдячність і обов'язково завітаємо ще раз)“

• Apartment Sole Оцінка за відгуками: 9,7

“Чисті апартаменти, ліжко м'яке та зручне, розташування на 1 поверсі спального району, недалеко від центру. Фотографії відповідають дійсності.“

• Apartmani vuk Оцінка за відгуками: 9,5

“Відмінні апартаменти. Зручне ліжко, є кондиціонер, 10хв ходьби від центру, дуже приємний господар. Є дворик, дуже тихо і спокійно. Парковка прямо під апартаментами. Фактична адреса, будинок #12. В Google шукайте по назві апартаментів. Однозначно рекомендую!“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Цетинє

на основі 4 641 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com