2. Poľsko - hodnotenia hotelov
  3. Lesser Poland - hodnotenia hotelov
  4. Bustryk - hodnotenia hotelov
Poľsko Bustryk Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Osada Wierchlove Domki Priemerné hodnotenie: 9,9

„Boli sme tu už 2x ...všetko vynikajúce, plná vybavenosť chaty, majiteľ myslel aj na posledné detaily ...jakuzzi je príjemné prekvapenie,izby veľké,kuchyňa plne zariadená,2 .kupelne a 2x wc... Okolie chaty je pekne odporúčam pre každého Určite sa ešte vratime“

• Osada Wierchlove Domki Priemerné hodnotenie: 9,9

„Dokonalé miesto na oddych, krásne, čisté a pohodlné ubytovanie, kde je myslené na každý detail. Domáci úžasní, pohostinní, komunikácia prebieha bez problémov. Boli sme tu už druhýkrát a radi sa vrátime opäť.“

• Osada Wierchlove Domki Priemerné hodnotenie: 9,9

„Krásny výhľad, ubytovanie presne ako na obrázku, kuchyňa výborne vybavená, jacuzzi pripravená čistá a vyhriata už pri príchode. Čistota celého ubytovanie bezchybná. Obliečky na posteliach čistučké, aj uteráky. Nie je čo vytknúť. Krásne privítanie aj od ústretových, milých domácich formou syrového taniera. Radi sa vrátime.“

• Osada Wierchlove Domki Priemerné hodnotenie: 9,9

„Úplne všetko, zariadenie vynikajúce ,na prízemí veľký spoločný priestor - kuchyňa, obývačka,vstupná miestnosť....toaleta s kúpeľňou ....na poschodí 3 spálne,v každej 3-4 postele,veľká kúpeľňa ...... Výborná komunikácia s majiteľom, krásny výhľad ....vôbec nič nechýba..... Von priestor na vybehanie deti, niekoľko posedení , gril ....a úplne pre maximálnu spokojnosť hlavne dospelých je sukromna vírivka pri každej chate ❤️ dostupnosť atrakcií autom Určite sa vrátime“

• Osada Wierchlove Domki Priemerné hodnotenie: 9,9

„Ubytovanie bolo krásne a čisto vybavené vo veľmi nádhernej lokalite. V popise vybavenia chaty sme si nevšimli jacuzzu takže hneď ako sme dorazili nas veľmi milo potešila(: Majiteľka a personál chaty bol veľmi milý a ústretový. Hodnotíme to všetkými 10timi👌🏽. Určite sa tam ešte vrátime. Ďakujeme za naozaj krásny víkend v tak úžasnej tichučkej lokalite🤍“

Bustryk: 5 najlepších hotelov

podľa 266 hodnotení hotelov na Booking.com