2. Польща: відгуки про готелі
  3. Прикарпаття: відгуки про готелі
  4. Hoczew: відгуки про готелі
Польща Hoczew Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Domek całoroczny El Coyote Оцінка за відгуками: 9,9

“Дуже красива природа,віддалене місце від міської метушні. На території кілька озер,можна зловити рибку,пожарити шашликів! Це ідеальне місце,якщо ти хочеш побути на одинці з природою 🌲 Дуже приємні господарі!“

• Pod Nartami Оцінка за відгуками: 9,7

“Приємні господарі, в домі є все необхідне, камін для приємних вечорів. Дім поділений на три помешкання. У кожного є вихід на обидві сторони. Територія велика, є де побігати з дітьми,є ставок, мангал, барбекю. Як що ви любите вечорами посидіти біля каміна або піджарити щось на вогні, будьте готові, що прийдеться самім нарубати дров. Є все для того щоб відпочити від міста! Дуже дякуємо господарям!“

“Все сподобалось.Природа,воздух,тишина. Класний домик.“

• Domki w Bieszczadach - Apartamenty Оцінка за відгуками: 9,6

“Затишна хатинка з камінем. Дитячий майданчик з батутем. Все необхідне на кухні і в ванній кімнаті. Тихі сусіди. Все було добре.“

• Hotel Salamandra Оцінка за відгуками: 8,8

“Смачна кухня. Шикарний сніданок. Ми були із дороги із малою дитиною - без проблем замовили вечерю в номер. Вдосталь місця для паркінгу. Також в номер нам поставили дитяче ліжечко із білизною і рушником.“

• Domek Rodzynek Оцінка за відгуками: 9,6

“Будиночок невеличкий, але все має для проживання пари чи сім'ї з трьох, максимум чотирьох чоловік. Особливо затишне та гарно продумане подвір'я, з альтанкою, мангалом, коптильнею, гойдалкою, місцем для паркування ( вистачить на 2 автомобіля). Господарі дуже привітні, пригощали домашніми огірочками та яблуками. На авто доступні озеро Solina, канатна дорога (15 хвилин), аквапарк в Lesko (10 хвилин), магазин є в пішій доступності. Краєвиди в даній місцевості зачаровують.“

• Dom U Kuby Оцінка за відгуками: 9,4

“Насправді в цьому будинку класно все . Господарі надзвичайно добрі і привітні люди. Нам дуже сподобалось перебувати там .“

• Pod Nartami Оцінка за відгуками: 9,7

“Шикарний будиночок! Види неймовірні, в дворі є батут, гойдалки, озерце для риболовлі. Є комин, спальні на 2 поверсі, знизу кімната для відпочинку та кухня. Це дійсно територія для відпочинку. Дуже привітний господар.“

• Domek całoroczny El Coyote Оцінка за відгуками: 9,9

“Ось просто дуууже сподобалось. Дуже привітний господар, який дочекався нас пізно уночі. Природа неймовірно гарна , здається що ти у казці. Домік зручний, чутно правда кожен звук, але це в нашому випадку не заважало. Отже раджу на всі сто“

• Domek całoroczny El Coyote Оцінка за відгуками: 9,9

“Нам настільки сподобалось що ми продовжили відпочинок ще на тиждень, думаю цим ввсе сказано“

10 найкращих готелів - Hoczew