Mine peamise sisu juurde
  4. Ostrołęka – hotelliarvustused
Poola Ostrołęka Kontrollitud hotelliarvustused ehtsate külastajate poolt

Hiljutised arvustused

• Apartament 11 Listopada Keskmine hinne: 9,1

„Mulle meeldis korter. Broneerisin alles samal päeval peale lõunat”

• "Arkadia" Keskmine hinne: 9,1

„Armas väike, hubane hotell. Hommikusöök väga hea. Jõudsime hilja öösel, uksed olid lahti. Kedagi polnud seal, aga suhtlesime sõnumite teel. Juhatati meid oma tubadesse. Kindlasti teine kordki külastame.”

• "Arkadia" Keskmine hinne: 9,1

„Asukoht sobilik läbisõidul olles. Olime selle hotelli juba väga varakult broneerinud, kohale jõudes selgus, et järgmisel päeval pidi banketisaalis pulm toimuma ja parasjagu käisid ettevalmistused selleks, laudade katmised jms. Meid see ei seganud, samuti ei seganud meie ka personali liigselt, saime oma õhtusöögi ja rikkaliku hommikusöögi samal ajal saalis toimuvaid ettevalmistusi jälgides. Me olimegi ainsad külalised sel ööl, nähtavasti oli maja pulmade tõttu broneeritud, meie broneeringut aga ei tühistatud, mis oli kah väga tore. Personal oli väga sõbralik, nagu sugulastel oleks külas olnud. Väga kena õu, mis lausa loodud pulmade, juubelite ja sääraste ürituste korraldamiseks.”

• Pokoje Relax Ostrołęka Keskmine hinne: 8,4

„Odav öömaja ilma hommikusöögita. Toal on rõdu kus on tuhatoos suitsetajatele. Autole palju parkimiskohti. Veekeetja on toas olemas, saab ise hommikul kohvi teha. Lähedal asuvad mitmed toidupoed üle jõe, mille ääres sisuliselt öömaja asub. Majutuse eest saab kaardiga maksta.”

• "Arkadia" Keskmine hinne: 9,1

„Hommikusöök oli hea ja mitmekülgne. Toad olid vaiksed ning naabrid ei lärmanud.”

5 parimat hotelli linnas Ostrołęka

2 689 Booking.com-is oleva hotelliarvustuse põhjal