2. Poľsko - hodnotenia hotelov
  3. Lesser Poland - hodnotenia hotelov
  4. Rzepiska - hodnotenia hotelov
Poľsko Rzepiska Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Muzyczny Dworek Priemerné hodnotenie: 9,4

„Môžem napísať len superlatívy. Celá rodina žije hudbou, chodia hrať a ide im to výborne. Sú veľmi komunikatívni a spoločenskí. Rád som s nimi trávil čas v príjemných rozhovoroch. Vždy poradili, čo navštíviť v okolí, poskytli podrobné podklady a kontakty. Pohostili nás aj veľmi dobrými zákuskami. Na dvore sú veľmi spoločenskí psi - základ je maltezáčik. Riadni maznoši a vítací psíčkovia. Vybavenie izby super, s balkónom a skvelým výhľadom na Tatry. Kúpelňa dokonca s podlahovým kúrením. Kuchyňa vybavená všetkým potrebným od riadov, kvalitných neprilnavých hrncov, indukčného šporáka, mikrovlnej rúry, rýchlovarnej kanvice. Všade pedantná čistota.Oddýchli sme si tu znamenite a môžem pobyt u týchto príjemných, spoločenských majiteľov len doporučiť. Skvelé! :-)“

• Chałpy Na Wierchu Priemerné hodnotenie: 9,6

„Všetko super veľmi milý ochotný majiteľ ktorý si váži klientov všetky požiadavky vybavene k spokojnosti“

• Domki Pod Tatrami Priemerné hodnotenie: 9,9

„Ubytovanie je úplne úžasné a perfektne zapadne do nádherného prostredia. Výhľad na hory priamo z postele. Majiteľ tiež super. Určite sa vrátime!!!“

• Chałpy Na Wierchu Priemerné hodnotenie: 9,6

„Nová, malá, no zato veľmi útulná chatka. Poloha, výhľad, vybavenie a komunikácia s majiteľom bez problémov. Radi sa ešte vrátime.“

• Ziaciówka Priemerné hodnotenie: 9,6

„Nádherné ubytovanie, veľké a čisté izby. Majitelia ochotní a zhovorčiví. Pre nás je to krásna, tichá lokalita s top výhľadmi na hory.“

Rzepiska: 5 najlepších hotelov

podľa 649 hodnotení hotelov na Booking.com