2. Польща: відгуки про готелі
  3. Нижня Сілезія: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Карпач: відгуки про помешкання для відпустки
Польща Карпач Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Rezydencja Sunny Hill Оцінка за відгуками: 9,4

“Розтащування супер, недалеко до центру міста. Поруч знаходиться магазин Жабка, рексторани, сувенірна лавка. Апартаменти були обладнані всім необхідним: плита, холодильник, посудомийна машина, чайник. Ми подорожували разом з маленькою дитиною. За нашим проханням нам принесли дитячий стульчик, підігрівач для пляшечок, відерко для памперсів, іграшки в номер. Також була ігрова кімната для дітей в отелі та ігровий майданчик на вулиці! Безкоштовне паркування авто на територіі!Дуже приємний персонал в отелі. Перебування в Sunny Hill нам дуже сподобалось! Обовязково повернемсь.“

• “Гарно облаштоване помешкання, всі зручності добре функціонують. Затишні зручні апартаменти, приємним сюрпризом було наявність закритого паркінгу для автомобілів. Вид на гори неймовірний, в помешканні все функціонує починаючи від NETFLIX на телевізорі, закінчуючи опаленням в травні місяця. Обовʼязково повернемося ще. Р“

• “Мали окремі апартаменти (партер) з виходом на терасу. Можна було зробити гриль. Комфортно. Все необхідне є для життя, навіть не на пару днів. Ми були тиждень.“

• Zacisze Оцінка за відгуками: 9,3

“Чисто, комфортно, тихо. Спів пташок, звуки струмка, а повітрям не можливо надихатися... Господарь був весь час на зв'язку. Заселилися, та виїхали без проблем. Все супер..“

• “Вид з балкону захоплюючий“

• Apartamenty Sun & Snow Karpacz Konopnickiej Оцінка за відгуками: 8,8

“Чистота, місце розташування, цілодобове отримання ключа, парковка, вид з балкона“

• “Дуже комфортне помешкання. Власний гараж. Є майже все для комфортного відпочинку. Дуже сподобалось подвір‘я з грильом.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Карпач

на основі 59 990 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com