2. Португалія: відгуки про готелі
  3. Алгарве: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Одесейше: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Португалія Одесейше Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Residencia do Parque Оцінка за відгуками: 8

“Чудовий номер з балконом, зручне розташування, self check-in👍“

• Casa Dorita Оцінка за відгуками: 8,3

“Ставлення до клієнтів. Було так зворушливо, що нас абсолютно безкоштовно вночі забрали з автобусної зупинки і довезли до місця.“

• Sol Mar Оцінка за відгуками: 8,4

“В реальності номер був набагато кращим, ніж на фото. Свіжий ремонт, дуже комфортно, хороший матрас. Дуже привітний персонал, почувались як вдома.“

• Quartos do Seixe - Azul Оцінка за відгуками: 7,9

“Легке самостійне заселення і нам дозволили залишити свої рюкзаки значно раніше часу заселення , за що дуже вдячні. Апартаменти чисті, просторі з величезною ванною кімнатою. Є кавоварка, чайник, мікрохвильова піч, за недостатньо посуду але ми зупинилися на одну ніч тому нам вистачило. Поруч є невеличкий ресторан, смачно готують. За декілька хвилин ви на пляжі або на набережній з чудовим краєвидом на захід сонця.“

• Bohemian Antique Guesthouse Оцінка за відгуками: 9,1

“Мабуть, найкрасивіший хостел, в якому я коли-небудь жила. Апартаменти знаходяться в старовинному родинному помешканні господаря, все зроблено зі смаком та стилем. Хотілося розглядати та насолоджуватися кожною деталлю. Ми жили в кімнаті для 4-х, дуже зручні та комфортні ліжка, свіжа постіль, гарна ванна кімната. До пляжу йти десь хв. 30-40. Дуже приємний господар, нам дозволили без проблем заселитися трохи пізніше, бо ми не встигали дійти свій маршрут до зазначеного часу. Поряд знаходиться ресторанчик цього ж господаря, такий же гарний. Їжа була неймовірно смачною. Більше того, нам дозволили купити круасанів та фруктів (зазвичай їх не продають), бо всі магазини були зачинені, а ми мали дуже рано виходити. Я безмежно вдячна за гостинність, хочеться повернутися!“

• Sol Mar Оцінка за відгуками: 8,4

“дуже привітні і чемні власники. дуже приємно з ними поспілкувались. атмосфера хоча спокійна комфортна . раджу зупинитись там. в номері чисто і просто . нам сподобалось . сніданок смачний“

10 найкращих готелів типу "ліжко і сніданок" та міні-готелів у місті Одесейше

на основі 11 887 відгуків про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі на Booking.com

• Sunset Room - Hiking & Beach

• Casa Luar

№6 з 21 готелів типу "ліжко і сніданок" та міні-готелів у місті Одесейше

• Casa Morais

№7 з 21 готелів типу "ліжко і сніданок" та міні-готелів у місті Одесейше

Останній відгук було додано: сьогодні

• stressfree charm house

№8 з 21 готелів типу "ліжко і сніданок" та міні-готелів у місті Одесейше