2. Portugalsko - hodnotenia hotelov
  3. Azores - hodnotenia hotelov
  4. Povoação - hodnotenia hotelov
Portugalsko Povoação Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Casa da Lomba do Cavaleiro Priemerné hodnotenie: 9,5

„Ricardo je skvelý hostiteľ, ktorý Vám spríjemní pobyt a dá dobré rady. Ubytovanie je v tichej lokalite s výhľadom na oceán z izieb terasy aj dvora. Hostiteľ pripravuje rańajky z produktov vypestovaných na ostrove. Vybevenie je dostatočné a celkový pobyt v tomto ubytovaní určite oceníte.“

• Casa da Cisaltina Priemerné hodnotenie: 9,6

„lokalita zariadenie a vybavenie zahrada domace ranajky s vykladom k lokalnym potravinam o ich povode velmi mila majitelka, dokonca mi urobili male narodeninove prekvapenie, co ma velmi potesilo parking vo dvore“

• Hotel do Mar Priemerné hodnotenie: 8,3

„Výborná poloha, vybavenie, raňajky.“

• Casa da Cisaltina Priemerné hodnotenie: 9,6

„Krásne ubytovanie s veľmi ochotnou hostiteľkou. Celé prostredie bolo udržiavané a čisté s krásnym výhľadom na prírodu. Domáca bola nápomocná a milá. Každého hosťa osobne privíta a vysvetlí všetko o ostrove. Každý deň sme si našli upratanú izbu a dokonca umytý riad. Raňajky boli dobré. Ubytovanie ponúka veľké parkovisko a terasu. Nachádza sa v kľudnej vilovej oblasti mesta. Musím povedať, že asi prvýkrát som zažil ubytovanie z ktorého bolo cítiť, že majiteľku to baví a stará sa o každý jeden detail a o každého jedného hosťa individuálne.“

• Hotel do Mar Priemerné hodnotenie: 8,3

„Hotel blizko k moru a k centru.“

• Casa da Lomba do Cavaleiro Priemerné hodnotenie: 9,5

„Pán ubytovateľ bol veľmi milý a snaživý. Snažil sa nám vo všetkom vyhovieť a poradiť. Spríjemnením pobytu boli bohaté raňajky s tradičných surovín a nápojov.“

• Casa Três Campos Priemerné hodnotenie: 8,4

„komunikacia s majitelom a odovzdanie klucov“

Povoação: 10 najlepších hotelov