2. Portugalsko - hodnotenia hotelov
  3. Centro - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Nazaré - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Portugalsko Nazaré Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• „Všetko bolo úžasné, ubytovanie krásne. Pred príchodom nás čakal Paulo, ukázal celý byt aj parkovacie miesto. V apartmáne nás okrem perfektného vybavenia čakala aj fľaša vína, syry, drobné pochutiny, ktoré nás veľmi potešili. Paulo bol celý čas pobytu nápomocný a ústretový. Odporúčam každému počas pobytu v Nazaré tento byt. My sa určite vrátime 😊. Paulo ďakujeme.“

• Subvilla Beach Place Priemerné hodnotenie: 8,5

„Veľmi dobrá poloha ubytovania na obchodnej ulici, so všetkými potrebnými službami. Štúdio na 3 poschodí bolo vybavené na plnohodnotný pobyt pre malú rodinu“

• Casa na onda Subvila Priemerné hodnotenie: 9

„Velmi pekný, čistý, veľký apartmán. Bolo v ňom všetko vybavenie kuchyne, plážové veci. Parkovanie v blizkom parkovacom dome. Podrobný návod čo kde nájdeme. Ešte sme takéto ubytovanie nemali. Blízko pláž. 40km pútnicke miesto Fatima, kláštor v Batalha. Milý personál, vyšiel nám v ústrety aj pri skoršom príchode a neskoršom odchode.“

• NazOndas Ap Priemerné hodnotenie: 9,5

„Perfect place.“

• DUPLEX Priemerné hodnotenie: 8,8

„Blízko pláže, všetko v pešej dostupnosti, veľký priestranný apartmán. Super komunikácia s majiteľkou“

• Feel Nazaré - Saudade 57 Priemerné hodnotenie: 9,1

„Apartmán nový , čistý ,bol tam aj kávovar práčka, umývačka riadu ,sporak .odporúčam“

30 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Nazaré

podľa 36 215 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com