3. Абруццо: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Абруццо Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• VILLA NATURA Оцінка за відгуками: 1

“Що мені віддали гроші без лишніх розмов.“

• Terrazze Dannunziane Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний готель і привітний персонал. Відпочивали з родиною. Запропонували безкоштовний трансфер до аеропорту“

• La Dimora del Conte Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний господар. Гарне місце розташування. Чудова тераса на якій можна поснідати.“

• Bedrooms B&B Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось усе! Краще ніж на фото,милий ,файний,чистий,зручний,добрий їталійський сніданок в номері. Свій дворик ,для відпочинку.5 хвилин ногами до супермаркету.Господар супер хлопак!“

• Regina Elena Rooms Оцінка за відгуками: 10

“все сподобалось“

• Bed and Breakfast Sofia Оцінка за відгуками: 7

“Гарне розташування. Недалеко від моря. Затишне місце розташування.“

• theBed Оцінка за відгуками: 10

“Приємний готель, чудовий сервіс, турботливий персонал! Завжди свіжі сніданки!“

• Le Villette Оцінка за відгуками: 1

“Нічого“

• Aria di Sale Оцінка за відгуками: 7

“Скажу відразу що моя дівчина не хотіла йти на море з цього номеру, так їй все сподобалося. Чистота і зручності на найвищому рівні“

• B&B Amerigo Vespucci Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали у Луїджі в Amerigo Vespucci з 11 по 16 жовтня 2023 року. Чудова затишна кімната з балконом, яку кожного дня прибирала мама Луїджі.Білизна чиста і свіжа , завжди пахла ароматом троянд і орхідей . Дуже все чисто і охайно. Квартира в п‘яти хвилинах пішого руху від чудового пляжу . Пляжна полоса дуже широка , пляж як на Мальдівах з білим чистим піском , захід у море плавний . Адріатичне море чудове ! Проживання у Луїджі сподобалося . Приємна затишна кухня зі сніданками(входять у вартість проживання ): круасани, смачні булочки ( як українська паска),тости, джеми, масло, мед, фрукти, молоко,сік,чай,кава, мюслі та ін. Господар привітний і позитивний. Розповів детально по карті , куди можна поїхати , що відвідати. У день вильоту у нас був ранній рейс , тому господар на власній машині відвіз нас в аеропорт.Наступного разу , якщо будемо відпочивати в Пескарі, то тільки в Луїджі ! Дякуємо за гостинний прийом !“