3. Абруццо: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Абруццо Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Regina Elena Rooms Оцінка за відгуками: 10

“все сподобалось“

• theBed Оцінка за відгуками: 10

“Приємний готель, чудовий сервіс, турботливий персонал! Завжди свіжі сніданки!“

• Bedrooms B&B Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось усе! Краще ніж на фото,милий ,файний,чистий,зручний,добрий їталійський сніданок в номері. Свій дворик ,для відпочинку.5 хвилин ногами до супермаркету.Господар супер хлопак!“

• Bed and Breakfast Sofia Оцінка за відгуками: 7

“Гарне розташування. Недалеко від моря. Затишне місце розташування.“

• Le Villette Оцінка за відгуками: 1

“Нічого“

• Terrazze Dannunziane Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний готель і привітний персонал. Відпочивали з родиною. Запропонували безкоштовний трансфер до аеропорту“

• Casa Stazione Pescara Оцінка за відгуками: 10

“Я дуже задоволена, все на вищому рівні. Номер зі своїм балконом просто супер. Я очень довольна, все на высшем уровне. Номер с балконом, просто супер. I am very pleased, everything is at the highest level. The room with its balcony is just superb. Ich bin sehr zufrieden, alles auf höchstem Niveau. Das Zimmer mit seinem Balkon ist einfach super.“

• Aria di Sale Оцінка за відгуками: 7

“Скажу відразу що моя дівчина не хотіла йти на море з цього номеру, так їй все сподобалося. Чистота і зручності на найвищому рівні“

• B&B Amerigo Vespucci Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали у Луїджі в Amerigo Vespucci з 11 по 16 жовтня 2023 року. Чудова затишна кімната з балконом, яку кожного дня прибирала мама Луїджі.Білизна чиста і свіжа , завжди пахла ароматом троянд і орхідей . Дуже все чисто і охайно. Квартира в п‘яти хвилинах пішого руху від чудового пляжу . Пляжна полоса дуже широка , пляж як на Мальдівах з білим чистим піском , захід у море плавний . Адріатичне море чудове ! Проживання у Луїджі сподобалося . Приємна затишна кухня зі сніданками(входять у вартість проживання ): круасани, смачні булочки ( як українська паска),тости, джеми, масло, мед, фрукти, молоко,сік,чай,кава, мюслі та ін. Господар привітний і позитивний. Розповів детально по карті , куди можна поїхати , що відвідати. У день вильоту у нас був ранній рейс , тому господар на власній машині відвіз нас в аеропорт.Наступного разу , якщо будемо відпочивати в Пескарі, то тільки в Луїджі ! Дякуємо за гостинний прийом !“

• VILLA NATURA Оцінка за відгуками: 1

“Що мені віддали гроші без лишніх розмов.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Абруццо

на основі 125 384 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com