2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Aegean Region: відгуки про помешкання для відпустки
Aegean Region Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Juglans Suites Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишно та гарно на території та в апартаментах. Весь готель дуже чистий, гарний басейн, близько магазин. В номері було все необхідне“

• Ozgun Apart Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Сніданок звичайний набір ранкових смаколиків, типових для регіону,дуже смачно, за 5 євро на особу,Дуже гостинні та уважні господари.з кімнати на 3-му поверху можно побачити море не вставая з ліжка! Шикарна тераса з басейном на даху будинка - краєвиди просто неймовірні! До моря 10 хвілин, поруч Мігрос.Парковка під вікнами на дорозі, відносно вільно. Із задоволеннєм пріїхали б ще раз. Радимо цей готель для проживання та відпочинку!“

• Şehzade Apart Otel Оцінка за відгуками: 8

“Відпочинком залишилися задоволені. Просторий номер, гарна територія з басейном та підсвіткою, приємна та чуйна господарка. Близенько до моря. Співвідношення ціни та якості.“

• Sunset Beach Resort Aqua Lettings Оцінка за відгуками: 3

“Берегова лінія це все що тут з псюсів.. басейн чистий“

• çileks apart otel Оцінка за відгуками: 10

“В першу чергу хочу подякувати хозяїну цього міні готелю. Дуже приємна людина! Ми провели три ночі в цьому чудовому місті. Реальність перевищила наші очікування. В зв'язку з накладками в бронюваннях нам замінили номер на номер з двома спальнями, а головне з великим балконом що було дуже зручно! В нас залишились тільки приємні враження від перебування в цьому чудовому місті.“

• Street61 Apart Hotel Оцінка за відгуками: 5

“Дівчина на ресепшені дуже допомогла при виселенні.“

• Grand Aquarium Оцінка за відгуками: 7

“Відпочинком залишились задоволені. Номер повністю новий, компактний, для сім'ї з 4-х людей трішки тісноватий, проте гарний вид на гори з балкону, на якому додатково встановлено джакузі.“

• Gama Residence Plus Oteli Оцінка за відгуками: 1

“Нічого“

• Tokgoz Butik Hotel&Apartment Оцінка за відгуками: 9

“домашня атмосфера, розташування близько до моря та продуктових магазинів, власний сад з лимонами, басейном, все необхідне у номеру, чистота та щоденне прибирання, привітність Хасану та Меріам, які допомагали в усіх питаннях, смачні бюреки, затишність“

• Rainfort turizm sanayi ve ticaret ltd şti Оцінка за відгуками: 9

“Нас заселила увечері приємна жінка на стійці реєстрації. Є парковка. Було достатньо чисто, є бойлер для підвгріву води, кухня, холодильник, мікрохвильова піч, телевізор. Є Wi-fi, роутери знаходяться на поверхах, не дуже швидкий, але працює. В нашому номері не було неприємного запаху сигарет, що важливо для родин з дитиною. В нашому номері було 2 окремі спальні, в кожній спальні по 2 ліжка, усього 4 ліжка + диван у вітальні.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Aegean Region

на основі 45 626 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com