2. Comentarii despre hoteluri în Egipt
  3. Comentarii despre hoteluri în Red Sea Governorate
Red Sea Governorate Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Bellagio Beach Resort & Spa Scor din comentarii: 10

„Totul este la superlativ. Recomand cu drag. Vom mai vizita locatia cu siguranta!”

• White Valley Palace Scor din comentarii: 9

„Personal deosebit,un manager general -Dl.Ali Ibrahim de excepție,un gentleman în adevăratul sens al cuvântului. Prezent în toate locațiile de la recepție la plaja,organizând permanent activități pt clienți dw la spuma party la BbQ.Personal deosebit și amabil care a făcut șederea excepțională!”

• „Locatie superba, plaja si fauna subacvatica la superlativ . Excelent pentru scufundari si snorkeling”

• Golden Sun Hotel - Hurghada Scor din comentarii: 9

„Foarte ok din punct de vedere raport calitate pret, aproape de supermarketul Gomla, marina si de El Sakia Beach”

• „Excelent. Dnul Ibrahim foarte profesional !! Multumim !! Camerele, plaja,mancarea totul de vis !!”

• „Totul a fost superb,conditi foarte bune de cazare,personal hotelului foarte amabil si de ajutor,camera mare si foarte curata,mancarea foarte buna,piscine extraordinare,aproape de aeroport,apa mari foarte curata,la orice ora mergeai la plaja gaseai loc pe sezlong,organizate exceptionala.Recomand acest hotel ,am fost in multe hoteluri dar nici unde nu sa schimbat lenjeriea zilnic,prosoapele si curatenie cum nici unde nu am vazut.Mohmedfried omul care se ocupa de camera unde am stat merita felicitari ,un om modest,foarte harnic si cu mult bun simpt.Felicit pe aceasta cale si omul nr unu in toate Sayed Ibrahim de la receptie apelati la el cu incredere pt ca va ajuta cu drag.Felicit pe aceasta cale si menegera hotelui .Respect pt toti cei care lucreaza in acest hotel.”

• „Dacă vrei să te prăjești toată ziua și să te ghiftuiești e locul ideal.”

• Siva Grand Beach Scor din comentarii: 10

„Totul a fost minunat. Personalul foarte atent.”

• „Servirea, camera, view ul”

• Hilton Hurghada Plaza Hotel Scor din comentarii: 10

„Marimea camerei,amabilitatea personalului,calitatea micului dejun, amplasamentul hotelului”