2. Румунія: відгуки про готелі
  3. Alba: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Alba Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Vila Miorita Оцінка за відгуками: 9

“Гарний невеликий отель для транзитної ночівлі.“

• Pensiunea RYN Оцінка за відгуками: 10

“Чисто,тепло,зручно,є все необхідне для комфортного перебування.дуже смачно готують в ресторані,помірні ціни.є багато місця для паркування авто.поряд кауфланд і АЗС.дуже близько від автостради.нам все сподобалось,повернемось і не раз“

• Palm Rezidential Оцінка за відгуками: 10

“Нам все сподобалось!“

• Vila Miorita Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто та затишно!Господарі дозволили заїхати вночі,так як ми не встигали.Дуже за це вдячні!Всім рекомендуємо це помешкання!! Дякуємо за гостинність!!“

• Perla Muresului Оцінка за відгуками: 10

“Нам усе сподобалось. Затримались на кордоні, тому вирішили відпочити у дорозі, запізнились у готель, приїхали пізно, але нас дуже гостинно зустріли. У номері було ідеально чисто, тепло, приємний аромат. Зручне ліжко, теплий душ. Дякуємо хлопцю, який нас зустрів, він був надзвичайно ввічливий. Наступного дня нам запропонували смачний сніданок і каву. Усе було відмінно. Рекомендуємо“

• Pensiunea Select Оцінка за відгуками: 9

“Зустріли привітно. Все було чудово.“

• Palm Rezidential Оцінка за відгуками: 9

“Наче все ок, але не вистачило рушника для ніг та нормального холодильника. В номері була винна шафа :)“

• Pensiunea RYN Оцінка за відгуками: 10

“Як завжди чисто,охайно,тепло і затишно,ну і звісно смачно“

• Vila Preciosa Оцінка за відгуками: 10

“Зупинялись в третій раз і, як завжди, неперевершено! Це готель, де враховано все до дрібниць, таких як штопор і зубочистки в номері. Банні халати, вітальний напій (пляшечка вина), кавомашина. Три ресторанні зони з неймовірно смачною кухнею. Готель ідеальний.“

• Matia Resort Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто і затишно. Місце розташування поруч з центром і всіма памʼятками. Привітний персонал на ресепшн.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Alba

на основі 26 171 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com