2. Франция отзиви за хотели
  3. Елзас отзиви за ваканционни имоти
Елзас Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Voyage Оценка от отзивите: 10

„В един тих, зелен и спокоен квартал открихме този апартамент --бижу! Всичко в него е перфектно. Подреден с изящен вкус, подходящ за едно по-дълго пребиваване. А домакините Давид и Нели са много любезни и отзивчиви. През цялото време ни питаха дали не липсва нещо, удобно ли ни е? Прекрасни са! Препоръчваме този апартамент 100%. Отново и отново бихме се върнали тук.“

• T2 Strasbourg - Le "Près de tout" Оценка от отзивите: 8

„Удобно местоположение,тихо,със всички удобства.Препоръчвам го“

• LE PASSAGE gîte cocooning à Colmar centre touristique Оценка от отзивите: 7

„Meстоположението и размерът на апартамента са много добри; тихо, уютно, чисто.“

• Studio KAAN avec terrasse 5mn Basel Airport Оценка от отзивите: 10

„Чисто и приятно студио с удобно легло и всичко необходимо . Безплатен паркинг .“

• Romantique Appartement Fly Me To The Moon Оценка от отзивите: 9

„Локацията - на крачка от малката Венеция. На близо има пекарна. На 7-8 минути паркинг за 3 евро/24 часа, което беше голямо удобство. Всичко в апартамента е точно, както е на снимките. Получихме подробни инструкции за взимането на ключовете и други детайли. Получихме мил ваучер за вино :) Имахме контакт по мейл с управляващите апартамента и отговаряха в рамките на няколко часа на възникнали въпроси“

• Appart'City Confort Strasbourg Centre Оценка от отзивите: 9

„Много удобно място до трамвайна спирка .Чисто и с всичко необходимо .Много любезен персонал.Пристигнахме по-рано и имаше възможност да ни съхранят багажа до настаняването.“

• Nemea Appart Hotel Elypseo Strasbourg Port Оценка от отзивите: 5

„Стаята и банята бяха с добри размери. Беше чисто.Кухнята е оборудвана с всичко необходимо. Пред хотела има трамвай, вероятно до центъра, който не сме ползвали. Тъй като хотела е отдалечен от центъра предпочетохме да оставим колата през деня на паркинг в историческия център. Младият господин на рецепцията беше много любезен и отзивчив, помагаше на всички гости по ненормалното настаняване“

• Domaine du Bouxhof Оценка от отзивите: 10

„Отлично местоположение в центъра на туристичестия маршрут Страсбург - Колмар. Много удобно за обиколки. Намира сред лозови насаждения и красива природа. Истинско удоволствие е да си пиеш сутрешното кафе и вечерното вино сред тази красива, спокойна и романтична обстановка. Стаята е голяма, просторна, удобна. Има отопление. Има хладилник, микровълнова, прибори, кафемашина и кана, кафе и чай. Банята е заредена с всичко необходимо. Навсякъде е много чисто. Домакинът е изключително любезна дама, предоставя информация за хранене и дейности в областта. Комплимент - бутилка страхотно вино от нейната изба.“

• Travel Homes - The Parc, next to Champ de Mars Оценка от отзивите: 7

„Местоположението на хотела е в непосредствена близост до центъра на града. Имаше на разположение всички удобства, описани в Booking.“

• Breisach City-Appartements Оценка от отзивите: 8

„Много удобно легло“