2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre case de vacanță în Andalucía
Andalucía Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Corrala de San Antón. Arrayanes Scor din comentarii: 5

„Nu am avut mic dejun. Locatia situata aproape de centru ce a permis sa ajungem repede la obiectivele propuse sa le vizitam.”

• Picasso Carreteria History Center Scor din comentarii: 10

„Locatia foarte draguta, utilata cu tot ce este necesar . O surpriza placuta te asteapta….o sampanie, bere, 3 feluri de vin, cafea… Prorietarii foarte amabili, ne au dat posibilitatea sa ne lasam bagajele, si ne au chemat imediat ce s a terminat curatenia. Licatia este foarte aproape de centru”

• „Initial am fost speriati de amplasare, totul este in panta cu nenumarate scari si stradute strimte si intortocheata, dar am stat suficient cit sa descoperim farmecul acestui loc. Gazdele foarte amabile ne-au preluat si ne-au ajutat la bagaje, este foarte dificil si restrictionat accesul cu masina. Ne-au facut recomadari unde sa mincam. Am descoperit astfel restaurantul Maria Tereza cu o vedere minunata asupra satului, cu mincare foarte buna si un personal foarte amabil. Linga casa este un supermarket micut dar bine aprovizionat si la doi pasi un restaurant pe care l-am gasit deschis doar la prinz. Casa este foarte curata, amenajata cu bun gust si confortabila. Am avut varianta cu un dormitor, leaving cu bucatarie si baie. Am folosit facilitatea cu masina de spalat si posibiltatea de a usca rufele la aer curat. Recomand gazdei sa puna citeva pastle pentru masina de splat rufe. Un alt sfat pentru turisti: atractia turistica a satului este Calle del Sol cu restaurante sapate direct in stinca. Este foarte aglomerat la ora prinzului si se asteapta foarte mult pentru comanda in cazul in carea veti sansa sa gasiti o masa!”

• „Interiorul si curatenia”

• Loft Sotos de la Albolafia Scor din comentarii: 10

„Locatia - cu cea mai buna panorama din oras, linistita Apartament confortabil, design modern”

• Ático nuevo en corazón de Málaga Scor din comentarii: 6

„Locația bună.”

• SoKa Be@ch House Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect!”

• Casa-Patio Axerquía Scor din comentarii: 10

„Maria ne-a asteptat si indrumat pentru a lăsa bagajele la cazare unde nu se putea intra cu masina. Casa este traditionala si cu mult farmec, la intrare fiind doua butoie cu vinul de casă al tatalui ei de unde te poti servi singur . Casa este amplasată excelent pentru mers pe jos la toate atracțiile, dar departe de zgomot. o mica sufragerie, un dormitor, baie si o bucatarie minimala impreuna cu o curte mica interiora prin care se vedea cerul au fost suficiente pentru un sejur placut. Cordoba este o destinatie de neratat si recomandam cu incredere aceasta Casa Patio”

• Moderno y bien situado P8 Scor din comentarii: 10

„A fost curat, spatios si aproape de mijloacele de transport in comun.”

• Alda Benalmadena Scor din comentarii: 9

„Nu am avut mic dejun”