2. Турция отзиви за хотели
  3. Турция отзиви за хотели
Анталия Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Justiniano Club Park Conti Оценка от отзивите: 10

„Много красива ,озеленена територия , чистотата е на високо ниво , аниматорите много се стараеха да забавляват гостите , прекарахме една страхотна почивка !“

• Aquaworld Belek Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше перфектно. Храната е в изобилие и много вкусна. Всички от персонала са винаги усмихнати. Басейните са топ. Плажа е супер.“

• ESEN OTEL Оценка от отзивите: 4

„Местоположение“

• Armas Bella Sun Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше Чудесно.Храна в изобилие.Персонала винаги е усмихнат.Ще се върнем отново❤️“

• Sherwood Exclusive Lara Оценка от отзивите: 10

„Обичам ги !!!!!!!“

• Ramira Joy Hotel Оценка от отзивите: 10

„Чудесно съотношение качество цена. Персонала е усмихнат, вежлив,дружолюбен!Стаите се чистят всеки ден!Храната е разнообразна и вкусна!Препоръчвам!“

• Oba Star Hotel - Ultra All Inclusive Оценка от отзивите: 10

„Бях повече от доволен след като пристигнах.Бях се доверил на коментарите и не сгреших.Всичко ми хареса .Аз бях в началото да май месец и нямаше много програми но не ми липсваха.Страхотна храна и персонал.“

• Megasaray Westbeach Antalya Оценка от отзивите: 10

„Храна, персонал“

• Porto Bello Hotel Resort & Spa Оценка от отзивите: 10

„Уникално място, което предлага удобства за една невероятна почивка. Персоналът е отзивчив, храната много вкусна. Близостта с плажа, допълнително въздейства на удобството“

• MIRAMOR HOTEL & Spa - ULTRA ALL INCLUSIVE Оценка от отзивите: 10

„Красиво място за почивка . Персонала осигурява всичко необходимо за да се чувствате отлично , като обслужването е с перфектна организация , много забавления и много вкусна храна.“