2. Egyesült Királyság hotelértékelések
  3. Antrim megye fogadó- és panzióértékelések
Antrim megye Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Crookedstone House Értékelési pontszám: 6

„A szállás gyalogosan megközelíthető a repülőtérről, ez volt az oka annak, hogy a hajnali járathoz ezt választottuk. A szállás szép környezetben található.”

• Crumlin Road Town House Értékelési pontszám: 9

„Szép, tágas, tiszta, gyorsan elérhető tulajdonos.”

• Iris House Értékelési pontszám: 10

„A szállásadó rendkívül figyelmes, kedves. A szállás tiszta, jól felszerelt. A buszmegálló, SPAR kb. 5 percre van a szállástól.”

• Cheerful and Cosy Double Room Értékelési pontszám: 10

„Csendes nyugodt helyen van a lakás az nem messze a központtól tisztaság van a házban meleg volt mindent megkaptunk amire szükségünk volt . Köszönjük és ajánljuk mindenkinek ezt a helyet”

• Connswater Town House Belfast Értékelési pontszám: 8

„A szállásról tömegközlekedéssel könnyen elérhető minden. Közelben vannak boltok, gyors éttermek, pubok. Tiszta szoba. Korrekt szállás.”

• bnb81 Értékelési pontszám: 1

„Sajnos azt kell mondjam ,hogy nem tudok véleményt alkotni,mivel nem jött létre a szállás foglalás! Nem tudom miért,hiszen mindent rendben elküldtem illetve utaltam a díjat,de sajnos azt a választ kaptam ,hogy nincs kifizetve,ezért töröltek a foglalasomat! Nem értem ,miért nem vette le a szamlamrol a kívánt összeget! Kaptam e-mail -ben is visszaigazolást ,ennek ellenére sajnos Bem jött össze!”

• Edenderry Town House Értékelési pontszám: 9

„Csendes, nyugodt utcában van, tömegközeledéssel jól megközelíthető. A szoba jól felszerelt, ár/érték arányban teljesen rendben volt.”

• Rutland Street Townhouse Belfast Értékelési pontszám: 9

„Ár-érték arány tekintetében tökéletes volt. Jobb volt minden, mint ahogy elképzeltük. A közös konyha jól, szinten mindennel felszerelt, ahogy a fürdők is. A szobák kényelmesek voltak. Otthonos volt minden.”

• „Semmi, élhetetlenül kicsi és kényelmetlen volt. Talán annyi pozitívum, hogy húsz percen belül be lehetett sétálni a belvárosba…”

• Antique House B&B Értékelési pontszám: 9

„Finom reggeli, jó elhelyezkedés, kedves tulajdonosok.”

Antrim megye 30 legjobb panziója

49 502 panzió értékelés alapján a Booking.com oldalán