2. Spanyolország hotelértékelések
  3. Spanyolország hotelértékelések
Axarquía Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Hostal Azahara Értékelési pontszám: 7

„A szállás elhelyezkedése nekem nagyon megfelelt, ugyanis folyamatosan utazgattam, és szemben volt a buszmegállóval. Jó, hogy kaptunk svédasztalos reggelit, és a patio is nagyon hangulatos volt.”

• „Kellemes környezet, újonnan épített vagy felújított lakás. Tágas fürdőszoba.”

• Hostal Nerjasol Értékelési pontszám: 9

„A személyzet nagyon kedves volt. Az épület tetején egy nagy rendezett, tiszta terasz van, amiről gyönyörű kilátás nyílik. Közel van a központ és a tengerpart. A szoba tiszta volt és jól felszerelt, kis apróságokkal is kedveskedtek. Az ágy nagyon kényelmes. Van légkondicionáló és hajszárító a szobában. A következő foglalásokra visszatérő vendégeknek kedvezményeket adnak. Rugalmasság a bejelentkezés időpontjában.”

• Room with bathroom in private house Casa Mar Értékelési pontszám: 10

„Nagyon jó hely, parkolási lehetőség a tengerparton.A szállásadó nagyon kedves, segítőkész.”

• Abril Nerja Értékelési pontszám: 10

„Minden”

• Rincon 13 - Mares Értékelési pontszám: 10

„Modern, szuper design, nagyon hangulatos! Tágas fürdőszoba. Kedves recepciósok, 24 órás elérhetőség. Nagyon jól éreztem magam.”

• Wonder Rooms Nerja Guest House Értékelési pontszám: 10

„Trópusi hangulat cuki majmokkal 😄egyéb kiegészítőkkel, kellemes színekkel, hangulatvilágítással szobákban/fürdőszobában. Tisztaság mindenütt. A kedves, mosolygós szállásadótól sok hasznos tippet kaptam. Közel tengerhez, amihez Szivárvány lépcső vezet, óvároshoz. Van lehetőség otthagyni csomagot, ha később utazunk.”

Axarquía 30 legjobb panziója

46 160 panzió értékelés alapján a Booking.com oldalán