2. Comentarii despre hoteluri în Portugalia
  3. Comentarii despre hoteluri în Azore
Azore Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Caloura Hotel Resort Scor din comentarii: 10

„Locatia perfecta si peisajul deosebit Amenajat pentru a gusta imprejurimile. Piscina mare , servicile bune. Camere spatioase , confortabile un mic colt de paradis, Gradina cu flori f bine intretinute Se poate servi masa sau bea un pahar pana tarziu”

• Hotel Beira Mar Scor din comentarii: 8

„Am primit o camera cu balvon, cu vedere la ocean, personalul extrem de amabil si zambitor, curatenia zilnica din camere, aproape de oras.”

• Hotel Comfort Inn Ponta Delgada Scor din comentarii: 9

„Aproape de centru, camere curate si curatenie facuta zilnic, personalul foarte amabil.”

• Casa da Cisaltina Scor din comentarii: 7

„Gustos cu produse locale. Peisajul foarte frumos aer curat recomand cu incredere si personalul foarte amabil si disponibil a da informati🥰😘😘😘. Thank you Fatima”

• ANC Resort Scor din comentarii: 9

„Personal F drăguț, restaurantul f bun, micul dejun consistent.”

• Thomas Place Scor din comentarii: 10

„Personalul prietenos, zilnic curatenie in camera.”

• Xhale Azores Scor din comentarii: 10

„Curatenia; locatia (desi departe de orasele de pe insula, este o locatie linistita, cu priveliste uimitoare); micul dejun; profesionalismul, disponibilitatea si amabilitatea personalului”

• Ilha Hostel & Suites Scor din comentarii: 10

„Foarte , foarte curat. Siguranța asigurată . Multe servicii puse la dispoziția clienților. Locație foarte buna.”

• Casa da Lagoa Scor din comentarii: 10

„Locatia este excelenta , un cadru natural perfect ,o gradina botanica ,care pe durata sederii te primeste la orice ora , perfect pentru vise frumoase ... Minunat ! Cat despre proprietate , o imbinare perfecta cu natura ,o intoarcere in timp , istorie ,bun gust, poveste... Facilitati de prezent .Pot sa spun ,ca nu ne-a lipsit nimic . Despre proprietari -RESPECT ! Multumim pentru tot , cosul cu produse traditionale ne-a incantat. Da , ne-ar placea sa revemin . Oricand ar fi o placere ! Silvia a fost tare draguta ,multumim.”

• Hotel Sete Cidades Scor din comentarii: 10

„Camera spatioasa, parcare gratuita, aproape de centru”