2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre case de vacanță în Insulele Baleare
Insulele Baleare Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Club Simó Scor din comentarii: 7

„A fost buna locatia”

• TRH Jardín Del Mar Scor din comentarii: 4

„Nu prea ne-a placut nimic. Ok pentru curatenie si paturi.”

• Inturotel Cala Azul Scor din comentarii: 10

„Condiții de cazare foarte bune, amplasarea excelentă, aproape de plaje și statie de transport în comun, facilități spa și sport, personal amabil și profesionist, mâncare bună, curățenie peste tot, ne-am simțit tot timpul foarte bine.”

• Sol y Mar Apartments Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect”

• Pierre & Vacances Menorca Cala Blanes Scor din comentarii: 9

„Curățenia și personalul foarte amabil,și plaja care era aproape ne-a incantat”

• Leman Hotel y Apartamentos Scor din comentarii: 10

„LOCATIA”

• Sa Vinya des Convent - Hotel Bodega Scor din comentarii: 10

„camera, foarte spatioasa, curtea si piscina, micul dejun foarte bun si proaspat, personalul foarte amabil, linistea”

• Protur Atalaya Scor din comentarii: 9

„Foarte buna cazare raportata la pret. Am rezervat camera cu vedere la mare pentru 4 nopti si am fost cazati la etajul 7 din 10. Privelistea este buna. Camerele au un design minimalist foarte dragut. Atentie insa la urmatoarele lucruri pentru cine sta mai mult sau gateste: dotarea la bucatarie este slabuta, nu exista burete si detergent de vase, sare sau zahar. Pentru ca am stat putin nu am avut nevoie de prosoape suplimentare, dar asa cum este mentionat in politica hotelului, prosoape, hartie si curatenie se aduc/face la cerere, contracost. Curatenia a fost oricum exemplara.”

• Aparthotel Fontanellas Playa Scor din comentarii: 10

„Am fost foarte mulțumiți de servicii în general. Este al doilea an în care ne cazam la acest resort. Camere curate, aer condiționat , personal de excepție, mâncare diversă și excelentă (am luat mic dejun și cină incluse)”

• Apartamentos Playa Marina Scor din comentarii: 10

„Poziția locatiei”