2. Чорногорія: відгуки про готелі
  3. Bar County: відгуки про помешкання для відпустки
Bar County Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Restaurant & Apartments JUG Оцінка за відгуками: 6

“Ціна“

• Apartmani Aida Оцінка за відгуками: 10

“Зручне місцерозташування. Є власна парковка та й поряд є де припаркуватися. На даху є басейн, що дуже нас виручало коли море штормило. Дуже приємні господарі. Квартира чиста, простора , зі всім необхідним для комфортного проживання. На кухні було все необхідне для приготування страв.“

• Studios Seaview Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все! Власники дуже хороші люди! Ми відпочивали з маленькою дитиною і їх поради були нам дуже доречні (а саме, де можна смачно поїсти з дитиною, провести цікаво час тощо). Обовʼязково повернемось ще!“

• Buskovic Bella Vista Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємні, привітні та ввічливі господарі апартаментів. Завжди швидко реагували на всі прохання. Номер компактний, чистий. Все необхідне було присутнє. До моря 2 хвилини.“

• Sea View Dobra Voda Оцінка за відгуками: 10

“Залишилися самі приємні враження про проживання в цій квартирі. Було затишно та зручно у всьому. Власникам та керуючому Юрію дякуємо за гостиність та бажаємо процвітання“

• Apart Hotel XXL Lux Оцінка за відгуками: 10

“Представники помешкання зробили все можливе, аби нам буде комфортно. Такі молодці! Мені навіть запаркували автомобіль по приїзду, і виїхали за мене назад) На всі наші прохання - відразу відгукувались. Вид з 4 поверху - фантастика! Засинали під звук моря. Є ліфт, парковка поряд, чудовий ресторан з величезними порціями, класний пляж. Коротше, рекомендую!“

• Apartments in Bar city center Оцінка за відгуками: 10

“Чистота, доброзичливість власниці“

• Vila Maljevik Оцінка за відгуками: 10

“Чарівна вілла!чарівний відпочинок,і чарівна власниця!“

• Apartment Old Olive Оцінка за відгуками: 10

“Апартаменти відповідають фото повністю. Нам все сподобалось і навіть більше. Було відчуття домашнього затишку. Ванна кімната була чистою і зручною. Одна спальня із дверима, а одна без. На кухні було все необхідне. Господарі пропонують харчування, не відмовляйтеся. Було дуже смачно і зручно. Ми замовляли сніданки, обіди і вечері. Вид з тераси просто неймовірний, море недалеко, продуктовий магазин теж поруч. Господар розмовляє російською мовою, що для нас було зручним розуміти одне одного дуже добре, а його донька говорить англійською. Взагалом враження дуже позитивні, ми задоволені))) Рекомендую!“

• Apartments Vale Sorda Оцінка за відгуками: 10

“Все було дуже добре“